nasiona marihuany

Sposób na psy

Wyszukiwarka Forumowa:

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1


Odtsrasza PsY. :lol:

Ok, tak na serio polecam ten produkt przy outdoorze, nie trzeba się martwić o żadne dzikie zwierzęta itp.
 
K

kkk36

Guest
albo jakby sie przeczówało rze pały mogą za chwile wpaść na kawke z psem pszeszukać dom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Hmmmm ciekawe czy na zwierzyne płową (jelenie, sarny itp) to działa... Ona stanowią niestety niezle utrapienie :/
 
B

bobo

Guest
Z naturalnych metod to wywnioskowalem.
1.krew(ze swini tez podobno daje rade)-bezposrednio na roslinke
2.Włosy łonowe :wink: -okolice roslinki
3.Mocz-okolice
 
M

MILKA

Guest
bobo napisał:
1.krew(ze swini tez podobno daje rade)-bezposrednio na roslinke

pomyśl kto swoją roślinke bedzie sikał krwią!!! ale dookoła jak się poleje to też pomoże!!!!
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
hehe milka tej krwi trzeba niedózo ,posmarowac pod listkamiu żeby deszcz niezmył
 
M

MILKA

Guest
a chyba ze tak to nie wiedziałem!!! dobry patent trzeba spróbować!!!
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ja bym wolał troche foli przezroczystej z porozrywanych torebek foliowych położyć w dołku z boku kamienaimi ucisnac i am w kilku dołkach dookola planta nalac krwi i troche moczu czy wlosow łonowych ( <lol2> ) :D hehe
 
B

bobo

Guest
Folia by przypałowo wygladała :!: Chyba zebys oczko wodne :lol: dobrze wkomponowal w plener.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
tak bym przykrył piskiem i trawą że wygladalo by jak bagienko tym bardziej ktos nby nie chcial wchodzic na bagno i wlasnie mozna troche porozlewac blota a znac szlak suchy do roslinki ;) niezłe
 
Z

ziolojaracz

Guest
Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale ostatnio coś przyatakowało moje planty :/ jedną roślinkę połamało w dwóch miejscach a drugą rozkopało i chyba zeżarło :/ jak myślicie co to mogło być? Troche wcześniej widziałem kręcące się w pobliżu lisy, myślicie że to ich sprawka?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół