nasiona marihuany

sposob na mszyce

Wyszukiwarka Forumowa:

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
bylo juz o slimaku, to teraz ja sie z ciekawosci zapytam czy oprocz chemii (bo tu juz niestety trzeba pryskac roslinke :( ) i biedronek (bo raz sa raz nie ma, a w polsce raczej ich sie nie kupi, albo bedzie ciezko) macie jakies dobre sposoby na te dziadostwo??
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
hmm poza ślimakami moje rośliny nie były nigdy atakowane przez inne robale no moze raz sie zdazyło jak coś obgryzło liście ale to napewno nie były mszyce. w ogrodniczych sklepach jest duzo preparatów na mszyce ale niewiem jaki beda one miały wpływ na roślinke :( bo to sie raczej opryskuje i nie bardzo chciałbym palić zioło ktore było pryskane preparatem na mszyce
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
deokladnie, w przypadku jakis pelergoni czy ch** wie czego mozna sobie pryskac do woli czym sie chce, ale nasza roslinka jest w praktyce w calosci "konsumowana" wiec nie mozna pozwolic zeby jakis shiot trafial do nasyzch pluc i zoladkow.
kiedys slyszalem ze dobry jest olej roslinny, jesli oblaza ci rozlinke mszyce to mozesz sprobowac polac ja na jakies 12-24h olejem w tych miejscach a nastepnie delikatnie splukac... ponoc to scierwo ma sie udusic, ale sposob neisprawdzony i dosc niepewny :/
Osobiście uwazam biedronki za najlepsze :D no i brak mrowek! mrowki sa ziomalami mszyc :/
Pozdro
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no mrowki to tez sk***ysynki ladne, ale na indorku na szczescie nie groza :)
 
S

slash

Guest
Znam metode na mrówki : kupić w kiosku jakimś paczke tytoniu do fajki ,najtańszego jaki sie da np. Huzar i połowe paczki zalać wrzątkiem i po 10 minutach wywalić ten syf pływający ,a zostawić "herbatkę" . Potem znów zrobic to z 2 częścią paczki na tej samej wodzie i oblac okolice uprawy tym,albo spryskiwaczem roślinke . Na dlugi czas spokój . Wątpie,zeby nikotyna źle wpłynęła na roślinki.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
roslinki bym osobiscie niezaryzykowal tym spryskac :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
taaa? o tym nei slyszałem... ale polewasz bezpośrednio roslinke, czy grunt wokół niej?
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
ja jeszcze nei mialem problemu z owadami, slimakami, jeleniami itd...za to mialem problem z gnojem od sasiada :) bo jedeyne miejsce gdzie moglem trzymac rosl bylo w okolicach jego gnoju...przy zlych wiatrach smrod byl okpropny...moze dla tego smak palonka jest taki jaki jest...shitowaty :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Trzeba bylo pozyczyc od niego troszeczke gowienka i podnawozic nim roslinke.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
hehe...na ten pomysl nie wpadlem...mialem swoj kompost i jego uzywalem...
 
S

slash

Guest
Można jeszcze nasrać na roślinke :lol: Dla zdesperowanych :D Też nawóz :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nikt??!! Nasrac ale chyba pod roslinke :p

Zreszta ciekawie by wygladala taka roslinka obsrana taka zadka sraka... i zdjecie zrobic :p
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
blee :p
i jak to potem ususzyć...

Pozatym ludzkie G chyba nie jest zbyt smaczne dla roslinki... za kwaśne chyba...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół