nasiona marihuany

Sposoby suszenia

  • Autor wątku freedomshop
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
J

jointman

Guest
Green napisał:
a tak przy okazji chcialbys dostac bana ???

Skończ już ku**a zwisa mi to ja tego nie wymysliłem tylko kumpel tak pie****ił że mu się soki przełał i z dołu miał silniejsze. Ja ŚCINAM krzaki susze tydzień dwa w temp ok 10 stopni w przewiewnym i ciemnym miejscu, a poźniej daje je do słoika z kawałkami skórki z pomarańczy, cytryny i tak poźniej codziennie otwieram ten słoik przez tydzień. I mam wysuszony staf i tak go konserwuje.
A co do tego banana to bardzo chętnie pewnie z ciebie taki farmer zę na parapecie ci rośną. :pr:

[ Dodano: 2006-09-23, 13:28 ]
jak k****** grawitacja moze sciagac zywice w dol pomysl troche bo pier******** glupoty to kazdy potrafi skoro zywica u konopi wystapuje w postaci drobnych wyrostkow przypominajacych w znacznym powiekrzeniu grzybki i czasem jest tak nazywana, ktore to sa przytwierdzone do czesci zielonej i w zaden sposob nie przemieszczaja sie, wiec niby jak wedlug ciebie ta zywica miala by splynac w dol rosliny to nie jest k****** swierk czy inne drzewo iglaste, ile razy mozna powtarzac, ze to jak powiesisz rosline do suszenie nie ma zadnego wpylwu na jej moc

Łał dziekuje panie za oświecenie biednego prostaka. Pójdę na podworko i pochwalę się że mamy w polsce takich inteligentnych ćpunów jeszcze raz dziekuje za wytłumaczenie mi co to jest to tajemnicze THC. Imponujesz mi :pr:
 
G

Green

Guest
jointman napisał:
Skończ już ku**a zwisa mi to ja tego nie wymysliłem tylko kumpel tak pie****ił że mu się soki przełał i z dołu miał silniejsze.

twoj kupel jest kompletnym kretynem ktorego to sluchasz a nastepnie powielasz i potwierdzasz jego debilizm

a teraz prosze pana wypie****aj z tego forum pa pa do zobaczenia pod innym nikiem badz wcale.
 
B

Bondi

Guest
Green,
siemasz green złamasie pie****ony to znowu ja jak tam próbowałeś z tym naciągniem fiuta mam nadzieję że w końcu dogadzasz swojej niuni. Wypie****aj człowieku ciąg pałe idę właśnie przysmolić bacisza i spale cie razem z nim
 
G

Green

Guest
Bondi napisał:
Green,
siemasz green złamasie pie****ony to znowu ja jak tam próbowałeś z tym naciągniem fiuta mam nadzieję że w końcu dogadzasz swojej niuni. Wypie****aj człowieku ciąg pałe idę właśnie przysmolić bacisza i spale cie razem z nim

hie hie hie
 
P

pako997

Guest
Po pewnym okresie jesiennym przyznaje racje. Suszenie całej rośliny , wiszącej do góry nogami - do tego trzeba by mieć całe pomieszczenie a kwestia wpływu na moc szitu to sprawa raczej na wyrost rozdmuchana.
 
M

Marholt

Guest
Odświezam temacik, bo mam pytanko, roslinki rosna sobie na out, a ja jescze nie wiem gdzie bede suszyl moje topki, a troche tego bedzie, niedaleko mnie jest taka opuszczony maly domek, miejsca napewno wystarczy, 5 okien wiec bedzie przewiewnie, tylko rozwiesic sznurki i git, tylko troche lipa z ludzmi mieszkajacymi obok, ale z tym juz bym sobie poradzil... :p dobra miejscowka??? :> pzdr :thumright:
 

Tytan

Member
Rejestracja
Lut 23, 2007
Postów
20
Buchów
0
W tym że suszy się całą rośline z korzeniami chodzi o to że roślinka suszy się cała i równomierne , wilgoć szybko spływa do dołu i szybko wyparowuje przez górne liście roślinki
, a ta sprawa z tym że hasz przepływa na dół to gów** prawda , przewody żywiczne nie mają rozmiaru nawet milimetra (są rozmairu około 5/setnych milimetra) więc nie ma co gadać o swobodnym przepływie żywicy z góry do dołu rośiny i na odwrót :pr:
 

*LeinaD*

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
230
Buchów
0
Tytan napisał:
nie ma co gadać o swobodnym przepływie żywicy z góry do dołu rośliny i na odwrót
No właśnie! Nie ma co gadać, bo przecież gdyby tak było to pomyśl jaka moc miałyby dolne topy bo przecież według tego mitu podczas gdy roślina rośnie żywica "spływałaby" do dolnych szczytów.
Peace.
 

pr

Member
Rejestracja
Lip 20, 2007
Postów
20
Buchów
0
ktos tam pisal ze jak chce szybko wysuszyc i zajarac na sprobowanie to do mikrofali albo piekarnika a my robilismy po scieciu zeby sie nabakac tak: wsadzalismy pare topikow do skarpety (upranej zebyscie ine zdejmowali bezposrednio z nog bo sie zakisi jaranko he) naciagalismy ja na suszarke i jedziemy :D
 

Velture

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2007
Postów
77
Buchów
0
jak chce skubnąć z krzaka i sprobowac to wlaczam termoobieg w piekarniku i ustawiam 60*C temp na jakis czas. i jest znośne :)
 

isk

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
376
Buchów
0
na szybko- to zawijam w chusteczkę higieniczną i wkładam do obudowy lampki przy żarówce. ok 30 min i gotowe.
 

Mud

Active member
Rejestracja
Lip 5, 2007
Postów
29
Buchów
0
a ja rozpalam grilla i koło kiełbasek układam, aż sie ładnie zarumieni top :D hehe :lol:
no jaa ... na poważnie, zamiast poczekać week by weed był dobry to nie, ku**a czarodzieje :D zostawcie w piwnicy czy na strychu, a nawet w garażu, a nie kombinujcie, bo jednak jak będzie naturalnie suszona ma inny smak i zapach :)
 

isk

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2007
Postów
376
Buchów
0
stary przecież nie susze w ten sposób całej materki tylko na lufe albo na bata, jak ciśnienie jest. :joker: ale ty pewnie tego nie zrozumiesz,trudno. wybaczam ci.....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół