nasiona marihuany

Spot

Wyszukiwarka Forumowa:

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Co myślicie o sądzeniu w takim miejscu ?troche podmokły teren jak oceniacie glebę wystarczy zmieszać z dolomitem ?
 

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Nawet w okolicach jest jeZiorko :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
yebak zróbcie coś przy rejestracji nowych użytkowników na zasadzie "egzaminu wstępnego" jak korzystać z forum. Takich sytuacji jest za dużo a nie powinny mieć tutaj miejsca
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
przecież przy rejestracji jest taki "wstępny egzamin" xd "czy lst to trening?" :D sorki pozdro ;)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Damiano123 nikt normalny nie wejdzie w takie niepewne linki, bo moze to byc niebezpieczne. Wrzuc do galerii to pomozemy no chyba ze sobie z tym nie radzisz to rownierz odpusc sobie jakiekolwiek sadzenie MJ
 

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Wrzuciłbym ale nie mam na ta chwile komputera a na telefonie coś nie mogę skopiować tych linkow
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Jak dla mnie spoko spot. Krzaki z tego co widać 160-180 cm, pokrzywy coś al'a polana ale zakrzaczona. Jak dla mnie ok. Nie wiem jak okolica ale to już sam musisz ocenić ryzyko.
 

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Spot za***isty droga jest blisko ale zarośnięte jest tak ze nie ma po co wchodzić ryzyka nie ma moim zdaniem ale dosyć mokro jest tak to bym tam aadzil

---------- Post Zaktualizowany 16:22 ---------- Data pierwszego postu 16:08 ----------

Okolica tez zarośnięta gdzie nie gdzie stoi woda w nie których miejscach są górki gdzie by można było ale brak dostępu do światła za bardzo nie wyreguluje bo grube drzewa rosną ręczna piłka nie wytnę jedynie co to wiadra wkopywać 30 litrowe a jak ilość ziemi brać ogrodnicza ? Mam drugiego spota ale mniej ezpiecznego brak wody i sporo dalej tez zarośnięty ale blisko drogi na tamtym ludzi mało chodzi i tez zwierzyny mało w takim terenie ślimaków tez raczej nie ma ale parno i duszno jest nie wiem jak z pleśnią czy nie zaatakuje auto posadzę 15l jakościowej ziemi na sam spód aby była 30l jak nasypie to mi nie wyschnie w sucha porę blisko mam to mogę zaglądać czesto
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Jak masz bardzo mokro tam to masz kilka wyjść:

- sadzić w wiadrach,donicach --> dobre bo mobilne
- sadzić w kopcach --> trochę gorsze ale też dobre jak spot 'pewny'
- ubić sobie pole żeby było dno i --> dobre bo na kilka sezonów jak z dobrego tworzywa

30 litrów ziemi na sezony starczy na autosy tym bardziej.


Co do pleśni to poszukaj czegoś na forum co ludzie używają i polecają ale jak ma Ci opie****ić to opie****i i tak.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół