- Rejestracja
- Paź 18, 2025
- Postów
- 55
- Buchów
- 16
Ogólnie, miałam do tej pory 6 kejków w tym kiedyś gt, poza tym mazatapec, haole, albino a+, shakti i omni. Próbowałam też atw, jr i gandalfa od znajomych, ale sama nie miałam. I serio, te szczepy są mega przesadzoneogólnie sprawdzone parę odmian? czy konkretnie GT? jeśli inne daj znać jakie



