nasiona marihuany

Spryskiwacz po chemi

Wyszukiwarka Forumowa:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Siema mam pytanie odnosnie opryskiwacza. Wielokrotnie uzywany byl do oprysku srodkiem przeciwko chwastom i nie byl on plukany po tych chemikaliach. Zastanawiam sie czy przeplukanie woda z plynem do naczyn przeczysci dobrze rury i czy plastik nasiokniety ta chemia nie odda jej do np. Rozcienczonej cieczy topsinu?
 
R

ruski wentylator

Guest
a co chcesz pryskac ? duza powierzchnie ?

szczerze bałbym się ,no chyba ze jakbym go przelukal 1000 l wody to moze...

a innego opryskiwacza nie możesz kupic ? w markecie taki 5l to 30-60zl ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kup nowy, piniondz zadny a spokoj ducha bezcenny. Na 100%nie wypluczesz go dokladnie, pytanie tylko czy zaszkodzi roslinom ta sladowa ilosc chemii.
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Uzyj innego. Wystarcza śladowe ilosci np. glifosatu (Roundap, Tajfun etc.) aby rośline zniszczylo, ba, nawet używanie słomy ze zboza dosuszanego na polu Roundapem potrafiło zabić wrażliwe rośliny pod które użyto później tej słomy jako mulczu albo kompostu.
 
M

Manto

Guest
E tam wymyj gorącą wodą z płynem do naczyń i bedzie dobrze , ja robiłem opryski Randapem wypłukałem i opryskiwałem roślinki i nic się nie stało , tylko dobrze wypłukac trzeba , plastik to nie drewno że pochłania cos w głąb siebie .
 
L

Lord of Bhang

Guest
Porządnie przepłókaj i nic sie nie stanie pozdro i z fartem
 
R

ruski wentylator

Guest
a duzy opryskiwacz i powierzchnia ?

bo jak maly opryskiwacz 5l to kup nowy w markecie za 30-50zl, sprzet zostanie i niepotrzebnie nie ryzykujesz

ja mam kilka małych opyskiwaczy, każdy do innego oprysku( raptem zawsze daje 3 te same zazwyczaj opryski...)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół