nasiona marihuany

Sprzęt

Wyszukiwarka Forumowa:

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Mam problem mianowicie taki:
- Co trzeba posiadać ( nawozy i te inne ) żeby hodować na out door?? Aha i ile trzeba podlewać wody na jedną roślinkę 200 ml na 2 dni ?
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
jak bys sie uparł to i same siona by wystarczyły :) ale oczywiscie nawozy pomoga w uzyskaniu wiekszych zbiorow :) a jak masz dobrego spota to podlewać praktycznie nie bedziesz musial np kolo rzeczki małej :) podlewasz wtedy tylo w razie suszy. pozdro.
 
H

haszyszekk

Guest
Polecam pałki nawozowe (nie wiem dokładnie jak sie nazywają) rozpuszczają sie powoli i dostarczaja roślince nawozu przez długi okres czasu.
Co do podlewania to nie za często. myśle że 0,5l wody gazowanej raz na tydzień będzie wystarczającym uzupełnieniem (chyba ze w TV zapowiedza upały i suszę - wtedy można podlewać ją tak jak mówisz... szklanka wody co 2-3 dni.
Polecam ci metode siania sporej ilości słabych nasion i usunięcie po jakimś czasie samców. Samice (jeżeli będzie ich dużo) dadzą troche niezłego towary, a reszte mozesz przerobić na haszyk. pzdr
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
250ml.... cos ci sie pogmerało? dorosle konopie trzeva podlewac z 5l.... conajmniej a jak mlodzsza to tak z 3 litry... koles z cannabis.fr.pl moowi ze podczas suszy nawt 20l mozna podlac
 
V

vodka_manyak

Guest
Wie ktoś ile może woda stać maksymalnie w zamkniętym baniaku? Chcę wkopać 80l beczkę w ziemię i raz na jakiś czas w nocy uzupełniać zapas. Mam nową miejscówkę do której chodzenie z baniakami jest przypałowe. Ale mam rozkmine czy woda będzie się nadawac bo kilkutygodniowym pobycie w takim plastiku.
 
H

haszyszekk

Guest
Przeciez nikt nie będzie chodził do roślinek z 20 litrowym baniakiem na jedną... z resztą jak będą na dworzu to będzie je matka natura podlewać a chodowca może im dostarczyć nawozu i wody co jakiś czas żeby te pałeczki z nawozem rozpuszczać (gdyby była susza). W swiom rodzimym środowisku konopie chyba przez całe swoje życie nie zobaczą 20 litrów wody.... coż każdy ma swoj sposób pzdr
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
na out morzna podlewać bez ograniczeń , bo nadmiar wody pujdzie w ziemię,
a nawuz raczej będzie ci potrzebny, co do pałek nawozowych , to zgadzam sie z
bogusikiem2, to dobre rozwiązanie, ale dawaj ich 2 razy tyle co poleca producent
 
H

haszyszekk

Guest
Tak jak powiedział yoyy można podlewać bez ograniczeń ale bez sensu jest podlewać roślinke która jest w ziemii, wystawiona na deszcze i wode z gleby kilkoma litrami wody. Kiedy panuje susza to lepiej podlać szklanka wody żeby sie te pałeczki roche rozpuściły i dały roslinie związków, niz podlac 20-ma litrami wody, wypłukujac nawóz i niepotrzebnie robiąc sobie kopot (nadmiar wody sie zmarnije) pzdr
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Co ty z tymi ***anymi p[ałeczkami kady przeciez nawozi biohumusem albo innym do rozpuszczania... dajs e spokoj z paleczkami wol standardowy nawóz
 
H

haszyszekk

Guest
Jak uważasz... nie mósisz sie denerwować. Myśle że do outdora lepsze są pałeczki bo na długo starczaja i nie ma z nimi roboty... każdy woli co innego. pzdr
 
V

vodka_manyak

Guest
Jak nie pada więcej jak 5 dni to tankuje 2,5 - 3 litry na roślinke. Z tą beczką to chciałem sobie zrobić zapas "startegiczny". Mam do nowej miejscówki około 3 km (większość drogi przez trudny teren po którym nie da się przejechać ani rowerem ani tym bardziej samochodem) więc jest mi nie na rękę nosić wodę tym bardziej że okolica jest przypałowa.
 
C

Canabis_16

Guest
Co wy pi****icie o pałeczkach nie lepiej kurzego guwna pod krzak wrzycić i z głowy..... A jak będzie padał deszcz to te guwno wejdzie w ziemje do korzeni razem z wodą.... Zrubcie dobrze roślinie a roślina zrobi dobrze WAM!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół