nasiona marihuany

Sprzedaż nasion na forum

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
sprzedaz nasionek na forum przez uzytkowników została zablokowana wszystkie tematy beda usuwane niestety tak zdecydowali wszyscy modowie
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
eee to troche niewporządku? a jeśli ktoś ma tylko 2 paczki po 10 nasionek i chce sprzedać? to nie zrobi openseeda.. po 1 sionku :D.

pozostaje hypcio :)
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Troche lipa... od userów można było dostać tańsze i lepsze pestki niż w większości polskich seedshopów :/ Szkoda.
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
w listopadzie planowany jest openseed od wielu userów z forum
liczymy na przynajmniej 5000 pestek kilku odmian ale jak bedziue czas pokaże
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Byczek napisał:
Troche lipa... od userów można było dostać tańsze i lepsze pestki niż w większości polskich seedshopów :/ Szkoda.

A brałeś od nich? Sprawdzałeś jakość ?

eee to troche niewporządku? a jeśli ktoś ma tylko 2 paczki po 10 nasionek i chce sprzedać? to nie zrobi openseeda.. po 1 sionku :D.

pozostaje hypcio :)

No to nie sprzeda na forum. Nikt po drugiej stronie nie jest pewny jakości nasion, które dostanie. Wyruchani userzy mieliby pretensje do forum. Zresztą cannabis.fr.pl funduje nam serwer, a tu handluje się pestkami. To troche nie w porządku.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
a to nie wiedziałem, że Cannabis.fr daje serwer to tłumaczy wiele :tongue: :tongue:

Tutaj masz racje, że nie wiadomo co się dostanie, ale raczej od kogoś kto na tym forum jest spory czas ma swój wkład itp itd można zaryzykować.

Openseed - 5000 tys pestek.. sporo, mam nadzieje, że to wypali może tym razem się załapię :scratch:

Eh, pożyjemy (albo i nie) zobaczymy.
 
P

predator

Guest
Dziwne :?:że mój temat znajduje sie w koszu przeciesz już sie przekonaliscie że sprzedaje auntetyczne nasiona napewno cos zafunduje na openseed :thumright: :!:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Narazie nie przekonaliśmy się o niczym. Do zbiorów nikt jeszcze nie doszedł.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
fakt ale roślinki póki co rosną bardzo ładnie i szybciutko, martwiłem się tylko cienutką łodygą ale po wypuszczeniu 4-5 liści łodyga zrobiła się nieco masywniejsza.

Może będę jako pierwszy w stanie opisać wrażenia ze zbiorów z pestek od 1st_Seed
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
No to za 2 miesiące seed założy temat. Proste.
 
P

predator

Guest
sleja napisał:
No to za 2 miesiące seed założy temat. Proste.
niee już bede miał własna strone www i popie****e to forum chciałem wam udostępnić za***iste odmiany ale niestety wy wiecie lepiej OK nic na to nie poradze róbcie jak uważacie :thumright:
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
nikt cie tutaj nie trzyma. A nasionkami mozna sie wymieniac i sprzedawac poprzez pw a nie na łamach forum
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
macie racje.... pozatym jakiś pies mógłby sprzedawać jakieś "super nasiona" za dobrą cene i kilka(naście) osób by miało nieprzyjemne wspomnienia z wjazdem na chate
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no, chyba nikt by niechciał dostać z kolby od shotguna po łbie :thumleft:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół