nasiona marihuany

Stardawg od Black Skull Seeds i Punch the Cake od The Plug Seedbank

Wyszukiwarka Forumowa:

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209
Hejka nowa przygoda od nowego dostawcy ziarenek , całkowicie nie znam firmy ale mam nadzieje ze się nie rozczaruje .
Widzialem tez ze na forum nie ma wątku o tej firmie wiec postanowiłem go stworzyć.
Na dziś dzień ziarenka trafiły do wody 24h a jutro trafia o tej porze do kubków z coco .
Tak moje dziewczyny hoduje w coco bo jest łatwiej niż w ziemi .

 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Kiedyś się zastanawiałem czy kupić tego stardawg-a z tego banku, ale gdzieś wyczytałem, że ch*j nie podobne do oryginału, więc dałem sobie spokój. Zobaczymy co wyrośnie z tych pestek.
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209


Ziarenka ładnie poszly na dno po 24h wiec przenioslem je na gaze i wsadzilem do kurnika pod odpowienie swiatlo ...myślę ze jutro juz powinny pęknąć.
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
no tez sie zdziwiłem, włóz to gdzieś do szafy gdzie jest ciepło i ciemno :p
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209
Nie ma jak zgarnąć z***y ....ale dzieki bo sam sie zastanawiam po ch*j ja je wlaczylem ?‍♂?
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209


Ziarenka ładnie zaczęły pękać i myślę że jutro juz będą mogły powędrować do Coco.
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209

Kolejny dzień i jest lepiej choc szału z kielkowaniem nie ma ....jutro juz powędrują w coco
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,971
Odznaki
11
Duzo seedow kielkujesz patrze, jaki metraz przewidujesz?
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209
Tak jest ich sporo bo chce spróbować morze zieleni i tak wiem ze klony by się lepiej nadaly ale kolega od klonów dwa razy podarował mi tez spider maty wiec strzeliłem focha ??.
Dziewczyny (30 sztuk ) trafia do 11l doniczek z coco i pomieszczenia około 12m2 co da jakieś 0.4m2 na roślinę....zobaczymy co się stanie
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209

Ziarenka po przesadzeniu w coco mają się dobrze ponad 90% juz jest roslinka
Problem jest tylko z bonusową szóstką tylko jedna roslinka z 6 ...poczekam jeszcze z 2 dni i zobaczymy .
Pozatym dzis przyszło co2 ....jak widać na zdjęciu.
Czy ktoś z was korzystał juz z tego co2 a jeśli nie to które stosujecie i na jak duży growbox ? .
Dzięki.
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209


Po 8 dniach pozostało 22 sztuki z 30 ziarenek
Wszystkie pękły...3 nie wykiełkowały a resztę sam "zamordowałem " z 6 bonusowych ziarenek tylko jedno okazało się godne dalszej uwagi .
Dzis trafiły z kurnika pod lampę hps 400w na 24h
Dostały także katana roots 5ml na litr oraz a i b shogun po 0.5ml/l
Zobaczymy co przyniesie nastepny tydzień ale myślę że ta obsada juz pozostanie do końca.
 
U

Usunięty 82723

Guest
Mocno powyciągane.. Ale jak piszesz ze dzis trafily pod mocniejsza lampe to oki.. Podsyp je troche tylko..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół