nasiona marihuany

Stare McKennaii na sorgo z torfem

Wyszukiwarka Forumowa:

MietekMazow

Active member
Rejestracja
Lis 8, 2019
Postów
44
Buchów
236
Czołem

Trochę mi się nudziło to na szybko wymyśliłem sobie mały grow ze starymi grzybiorami. Odcisk pobrałem z poprzedniej uprawy.
Będzie w zasadzie klon mojego poprzedniego grow z tą różnicą że zamiast torfu użyję kokosa, dlatego zastanawiałem się czy robić relkę.

Zaszczepiacz czerwone sorgo przygotowane wg. sposobu Warana gotowane około 5-7 min bez dodatku wapna i kawy.
S jak Sorgo

Pokrywki i tyvek 500 Xpert XXXL też wg. Warana
Pokrywki i tyvek

Szybkowarowane około 90 min na dwie tury, 2x sorgo i sorgo +roztwór miodu na meduzę 🐙🐙

1.jpg

2.jpg


2.12.2022
Zaszczepione 5ml na słoik i 1ml na miód
3.jpg

4.jpg

5.jpg


Słoiki trafiły do ciepłego, ciemnego i przyjemnego miejsca w celu kolonizacji ziarna. Więcej nie ma już co lać wody, czekamy na jakieś ruchy 🍄 a ja lecę myć gary i wiadra bo jutro wypadało by jakiegoś pszeniczniaka uwarzyć.

Z fartem i oby do końca
Pzdr. MM
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,659
Odznaki
3
Szybkowarowane około 90 min na dwie tury, 2x sorgo i sorgo +roztwór miodu na meduzę 🐙🐙
Siemasz
Jak dobrze rozumiem roztwór miodu też 90min ? Jak tak to poleciałeś trochę… płynne media a zwłaszcza te z modem max 25 min przy 15psi… osobiście trzymam około 20min
Dłuższa obróbka doprowadza do karmelizowania cukrów zawartych w miodzie a to jest bardziej niekorzystne niż korzystne.
Sorgo wyglada spoko… Owocnych :tiphat:

Ps. Jaki stosunek miodu do wody ?
 

MietekMazow

Active member
Rejestracja
Lis 8, 2019
Postów
44
Buchów
236
Cześć

Dłuższa obróbka doprowadza do karmelizowania cukrów zawartych w miodzie a to jest bardziej niekorzystne niż korzystne.
Dzięki za dobre słowo, faktycznie czasami robił się tam taki brązowy farfocel.

Ps. Jaki stosunek miodu do wody ?

Już nie pamiętam ale jakoś 95gm wody 5g miodu albo96-4

A co do sorgo to można powiedzieć że strzeliłem grzybowego hat-tricka hehe.
3 z 3 i pięknie zakażone
IMG_20221213_193615.jpg

IMG_20221213_193651.jpg

IMG_20221213_193712.jpg


Z miodem jeszcze nie wiem co jest, pływają tam jakieś farfocle ale nie potrafię stwierdzić co to, nawet jeśli się uda to i tak nie zrobię żadnego grzybofotobloga gdzieś do połowy stycznia albo i dłużej. Nauczka na przyszłość żeby nie startować za wcześnie.

Wątek uważam za zamknięty proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, dziękuję za śledzenie i do następnego.

Pozdro.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,659
Odznaki
3
Siemasz
Problem prawdopodobnie w sterylizacji
Za krótko lub nie przy 15psi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół