nasiona marihuany

STARY DOBRY SPOSÓB WUYA :)

Wyszukiwarka Forumowa:
W

Wuyo

Guest
co myslicie o podlewaniu krzaków które zaczynaja kwitnienie mówie o out sokiem z pnia drzewa polega to na wbicie aluminiowej zaostrzonej rurki w drzewo np. BUk zmontowanie do tej rurki wezyka który bedzie odprowadzał soki do butelki co trzy razy podlewamy krzaka własnie tymi sokami ...Chce znac wasze zdanie na ten temat gdyz ja uwazam ten sposob za sprawdzony
 
B

breeder

Guest
Wuyo napisał:
co myslicie o podlewaniu krzaków które zaczynaja kwitnienie mówie o out sokiem z pnia drzewa polega to na wbicie aluminiowej zaostrzonej rurki w drzewo np. BUk zmontowanie do tej rurki wezyka który bedzie odprowadzał soki do butelki co trzy razy podlewamy krzaka własnie tymi sokami ...Chce znac wasze zdanie na ten temat gdyz ja uwazam ten sposob za sprawdzony

Jaki to ma sens. przecież sok z drzewa to żywica i pozakleja ci całą rośłinę na oucie. Bezsens.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
sok z drzewa owszem ale jedyny nadający się to sok z brzozy, ale nie widzę sensu w używaniu tego chyba że szkoda ci wody z kranu... Ma to jedną zaletę: dużo substancji odżywczych ale z brzozy jest za***iście słodki, a reszta to gęsta zywica która zrobi czop z ziemi dookoła rośliny . Do kosza...
 
W

Wuyo

Guest
sok z buku ma cierpki smak lekko zółto zielone zabarwienie i jes zadki :) co do tej ziemi niewiem jak to jest ale napisales prawde musialem dobrze spulchnic ziemie w zeszłym roku zeby sie tak nie stało ale dodałem do ziemi ze spota kokosówke i uniwersalnej ziemi i to zaradziło problemowi moze jest na tym czacie jakis magik wiedzy botanicznej ;] i powie mi cos o tajemniczym soku daczego tak wspaniale uwydatnia plon
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
A kto inny prócz ciebie twierdzi że to uwydatnia plon??
 
W

Wuyo

Guest
chyba tylko ja i dalej tak bede twierdził dopuki nikt mi nie udowodni ze tak nie jest jak widac
 
T

trojniak

Guest
breeder napisał:
Wuyo napisał:
co myslicie o podlewaniu krzaków które zaczynaja kwitnienie mówie o out sokiem z pnia drzewa polega to na wbicie aluminiowej zaostrzonej rurki w drzewo np. BUk zmontowanie do tej rurki wezyka który bedzie odprowadzał soki do butelki co trzy razy podlewamy krzaka własnie tymi sokami ...Chce znac wasze zdanie na ten temat gdyz ja uwazam ten sposob za sprawdzony

Jaki to ma sens. przecież sok z drzewa to żywica i pozakleja ci całą rośłinę na oucie. Bezsens.

Bezsensem jest to co ty piszesz....kurczaczki pieczone, sok z drzewa jest to po prostu woda wraz z solami mineralnymi pobranymi przez korzenie...co ty robiłeś na biologi w szkole? Gdyby to była żywica to wyobraź sobie co by się działo z Twoim żołądkiem po spożyciu takiego soku- a jest on sprzedawany w aptekach właśnie do picia.
Pozdro
 
W

Wuyo

Guest
racja to jasne ze z drzew lisciastych sa soki a nie zywica mało wiesz w nogach spisz :D
 

farmer zibi

Active member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
30
Buchów
0
Najlepiej by bylo jakbys caly czas byl kolo roslinki i wali kindybala i spuszczal sie na zagon...
:bounce: :bounce: :bounce: :salut:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół