nasiona marihuany

Stopki - co z medyczną?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czejski

Member
Rejestracja
Lip 26, 2016
Postów
5
Buchów
0
Cześć Mordeczki,
Po 9 latach postanowiłem zrobić pierwszą przerwę od Naszej ukochanej Mary... Jeśli kogoś interesuje powód to moja koncentracja i pamięć krótkotrwała to dno, przeszkadza mi to w choooy w pracy, więc zdecydowałem się na rok stopek, żeby całkowicie się zregenerować, już minął ponad miesiąć :D Męczy mnie tylko jedna myśl, otóż mamy w sklepach teraz medyka, <0.2% THC i jakiś tam poziom CBD(konkretniej mówię o tych, co są w sieci sklepów "shot"), zastanawiałem się ostatnio czy będzie miał jakiś negatywny wpływ na regenerację pamięci? I jeśli już o tym mówimy, to może są takieś "tipy" aby to przyspieszyć? :D Chodzi mi tylko o pamięć i koncentrację.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Negatywnego nie powinno, to nie THC. A zamiast tych shotów to ihmo cenowo wychodzi lepiej kupić olejek CBD. A co do suszu CBD to wydaje mi się że może być on "wyzwalaczem". Mówię tu o osobach uzależnionych.

9 lat? Przecież po kilku tygodniach koncentracja i pamięć leci w ch*j to co dopiero po 9 latach xd Jak czujesz się po tym miesiącu przerwy? Na pamięć i koncentracje to zdrowe jedzenie, ruch i witaminy (tylko jakieś dobrze przyswajalne)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja palę około 10 lat codziennie. Ostatnia przerwę jak miałem byłem za granicą, gdzieś z półtora roku temu około miesiąca. Jedyną zmianę jaka zauważyłem to powrót snów. Straszne to było bo moja głowa tworzy po***ane obrazy. Od tego czasu nawet nie chce przerywać.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Możesz spróbować oleju Eye Q

Wskazania:
Eye q polecany jest dzieciom od 3 roku życia, młodzieży i osobom dorosłym z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji, zaburzeniach ze spektrum autyzmu.

Właściwości:
eye q to jedyny naturalny preparat o udowodnionej skuteczności dla dzieci z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Znacząco redukuje zaburzenia uwagi, impulsywność i nadpobudliwość. Poprawia koncentrację i zmniejsza zachowania agresywne. Dzięki suplementacji eye q może nastąpić poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania. Co ważne zmienia się również na korzyść samoocena i poczucie własnej wartości dzieci charakteryzujących się takimi problemami. Jest unikalny ze względu na wyjątkowy skład jakościowy i ilościowy. eye q to połączenie naturalnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z dużą zawartością kwasu omega-3 EPA. Najnowsze badania pokazują, że omega-3 EPA odgrywa ważniejszą rolę w funkcjonowaniu mózgu niż omega-3 DHA. Omega-3 DHA jest ważnym budulcem komórek nerwowych.

Skład:
Olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, olej słonecznikowy, witamina E, aromat (naturalna wanilia).


Pozdro!
 

Czejski

Member
Rejestracja
Lip 26, 2016
Postów
5
Buchów
0
Wolałbym jednak zostać przy suszu, fajnie zapalić czasem coś innego niż fajka. W sumie to i tak na ten moment to zapale może 2 baty CBD na tydzień, więc portfel mnie tak nie boli :) Po 9 latach jest tragedia, ogólnie to z 6 lat niemal codziennie, nawet pewnie byłoby codziennie gdyby nie brak dostępu albo hajsu :D
Czuję się dobrze, jedyny skutek odstawienia to była bezsenność i drażliwość w moim przypadku, co minęło w przeciągu 2 tygodni.
Jedyna zmiana na razie to tak jak Mleko napisał powrót snów, poprawy nie zauważyłem żadnej i jeszcze daleka droga.
Ostatnio(2 mies.) też się rozstałem po 7 latach, skoki nastroju były dramatyczne, ale to tylko jak przestałem palić. A jak paliłem to byłem szczęśliwy :scratch:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół