nasiona marihuany

Stosunek wielkości/mocy wentylatorów do wielkości boxa

Wyszukiwarka Forumowa:

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Jak masz zwykłe zasilacze to podłanczasz czerwony do czerwonego a czarny do czarnego
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
kiedys podlanaczalem i podlaczylem czarny do czerwonego i co sie stalo....
 
H

haszyszekk

Guest
własnie nie ma gdzie podłączyc... wszystko jest szczelnie zatkane plastykiem i nie da sie tego &^$)($*^$*)&%) otwożyć bez rozwalania bebechow... i co z takim czymś począć????

[ Dodano: 2006-02-23, 23:05 ]
Chyba zamiast tych wentylatorków kupie sie krzesło! Usiade jak królowa angielska na tronie i będe dmuchał przez dziórke na moje roślinki... w sumie to tylko kilka miesięcy ;-) A od razu będom miały co2... Jak mi sie znudzi to wezme jakiegoś ćpuna z ulicy i każe mu tam siedziec za działke tygodniowo i po kłopocie!
Po co sie bawić w skomplikowane wiatraczki ;)

P.S. jeżeli ktoś nie załapał to to jaja są ;) Oczywiście ża zamiast ćpuna wziąłbym alkoholika... gosciu z AA przynajmniej nie zjarałby roślinek ;)
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
Jak niema przeciesz sa kable do podłaczenia te ktore sie podłancza do urzadzenia a jesli szukasz alkocholika ja moge byc nadaje sie :smurf:
 
H

haszyszekk

Guest
Kable odchodzą od wqiatraczka ale nie moge ich podłączyć do zasilacza...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ten cpun predzej ci skubnie topy niz bedzie mu sie chcialo dmuchać... ale ty amsz problem idz do sklepu z kompami albo z elektrycznymi rzeczami lub czyms tam i poszukaj wiatraczków z wszystkimi kablami.... podlaczyc do gniazdka i juz hodza... mam nadzieje ze takie sprzedają :D albo u ruska na bazarze
 
H

haszyszekk

Guest
nom... wiec zrezygnowałem z małego szajsu... w ścianki boxa wmontuję 2 wentylatory o mocy przerobowej 200m3/h... jeden wciąga i jest na spodzie po jednej stronie, a drugi wyciąga i jest na górze boku przeciwległego... teraz będzie dobrze???
Przynajmniej sie nie będe musiał w elektryka bawić ;)
 
H

haszyszekk

Guest
Dzięki, ale mam inny zasilacz... bez wejścia na kable i wogle (tak pozatym to jak chciałem podłączyć to ^$&$^$ (musiałem ciąć ten plastik) to diaks mi za daleko polecialł i mam teraz 2 zasialcze ;) a raczej 2 polówki pzdr
 
W

whitejoe

Guest
Nie wiem co na kombinowales, nic mi nie pozostaje tylko zyczyc ci powodzenia :D
 
H

haszyszekk

Guest
Wole im zrobic przeciąg niż bawic sie w wiatraczki komputerowe ;P

[ Dodano: 2006-02-27, 14:01 ]
przynajmniej korków nie wysadze ;) pzdr
 
R

rasta

Guest
bogusik2 napisał:
w ścianki boxa wmontuję 2 wentylatory o mocy przerobowej 200m3/h... jeden wciąga i jest na spodzie po jednej stronie, a drugi wyciąga i jest na górze boku przeciwległego... teraz będzie dobrze???
juz gdzieś pisalem ze cale powietrze musi być wymienione w box-ie co 5 min. wiec jeśli masz wentylator 200 m3/h wystarczy on na box-a o powierzchni ok. 16 m3 obiętości, to sporo za dużo wiec co?? przeciąg! cięzko bedzie wilgotnośc utrzymać, a to też jest ważne.

obliczenia na jeden wentylator . jeśl chodzi o dwa to x 2.

wentylacja dla growroom.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół