nasiona marihuany

Strawberry Cough

Wyszukiwarka Forumowa:

Łoś

Active member
Rejestracja
Maj 2, 2006
Postów
35
Buchów
1
Znalazłem na cannabis.fr.pl Strawberry Cough i z tego co przeczytałem to może być świetna propozycja na indoor. Tylko nie słyszłem jeszcze żeby ktoś już to chodował i się zastanawiam czy warto bedzie w to zainwestować, więc jek ktoś to miał to niech napisze jak to kopie,czy wogóle warto itd.
 
G

Green

Guest
warto warto palilem raz oryginalnego SC bo jest to tylko odmina clon only, to co ma Dutch passion to chyba jakis backcros, nieznam calej charakterystyki
ale naprawde warto zaiwestowac w te odmiane super zapch, smak oraz moc tez niczego sobie

pozdr.
 
H

haszyszekk

Guest
Coś więcej o odmianie??? Głównie interesuje mnie przeciwlękowy haj i te zbawienne, lecznicze wpływy :) Czy opłaca sie dać tą odmianke na długi weg? pzdr

[ Dodano: 2006-11-08, 14:09 ]
Now for the strawberry fields. It is a 100% indica strain that
originated in vermont. around 7 weeks flowering time. Breed
for the taste and smell of strawberries, and to be able to
finish before the first snow fall in Vermont. High yielder. from
what I understand, the strain was given it's name because the
breeder grew it for many years in with his strawberry plants,
and claimed that the original scent of strawberries was intensified
because of the way he grew the plants together. nevertheless, if
his theories were correct or not, the worked plants in his field
had developed a scent and smell that matched his freshest
strawberries to a tee. But the high was not ideal for his
prefrences(needed to be more cerebral). He took an outstanding
pure haze male and crossed it with his best female flowering in
his fields. These are essentially strawberry cough seeds, but not
the clone that's going around. The SC pheno clone was found in
sorting through dozens of these seeds that were given to kyle
kushman. the SC clone yields very heavily from it's mother
strawberry fields(which I was told the real deal is now
extinct). expect a minimun of five to six ounces per sc plant,
and the real deal finish around 7.5 -9 weeks depending on what
you look at to harvest. each branch must be supported with at
least one stalk, or the weight of the buds will cause your limbs
and buds to hang on the ground

[ Dodano: 2006-11-08, 14:11 ]
z tego co rozumiem SC od Dutch Passion nie jest TYM SC którego każdy zachwala i który ma własciwiści lecznicze? Ten z DP Kwitnie 9 tygodni i ma w genach C99 i jakąś sative :scratch: Jak to w końcu jest? pzdr

[ Dodano: 2006-11-08, 14:11 ]
http://www.icmag.com/gallery/data/500/11387Strawberries.JPG pzdr :)
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
heh odmiana lecznicza, bardzo bym chcial :)

[ Dodano: 2006-11-08, 14:18 ]
bogusik2 napisał:
z tego co rozumiem SC od Dutch Passion nie jest TYM SC którego każdy zachwala i który ma własciwiści lecznicze? Ten z DP Kwitnie 9 tygodni i ma w genach C99 i jakąś sative :scratch: Jak to w końcu jest? pzdr

kurde DP pisze ze ich jest lecznicza wiec sam nie wiem
 
H

haszyszekk

Guest
Poprubuje skołowac oryginalne geny :) mam w sumie na to jeszcze kilka miechów a sporo ludzi na icmagu dostało oryginalnego klonika od Kayla Kushmana ;) moze któryś ma jeszcze matke, klony albo nasiona :scratch: warto spróbować... pzdr
 
G

Green

Guest
bogusik2 napisał:
Poprubuje skołowac oryginalne geny :) mam w sumie na to jeszcze kilka miechów a sporo ludzi na icmagu dostało oryginalnego klonika od Kayla Kushmana ;) moze któryś ma jeszcze matke, klony albo nasiona :scratch: warto spróbować... pzdr

nasion nie dostaniesz bo zwyczajnie ich niema, a codo klonow to nie boisz sie takiej przesylki ?? juz nie mowiac o tym czy wogole klon przezyje podroz

pozdr.
 
H

haszyszekk

Guest
greenlife napisał:
nasion nie dostaniesz bo zwyczajnie ich niema
I tu właśnie chodziło mi nie o nasiona dokładnie tego KK's SC... Np. Jeżeli oryginalną roślinke zapylićby pyłkiem dobrej odmianki, np. SC od DP i po prostu zrobić w ten sposób nasionka SC :) Myśle ze ktoś gdzieś pokusił sie o coś takiego...
Na razie przesyłka odpada z powodu zimy... poźniej niewiadomo... dużo niepewności jest... czy ktoś by wogule je wysłał, czy ktoś je ma, czy ich nie zatrzymają i nie narobią mi bałaganu, czy przezyją itp. Jeżeli sie nie uda to trudno ale dla sprowadzenia dobrych genów warto sie postarać ;) ja na pewno zrobiłbym crossa tej magicznej roślinki ;) pzdr
 
G

Green

Guest
bogusik2 napisał:
I tu właśnie chodziło mi nie o nasiona dokładnie tego KK's SC... Np. Jeżeli oryginalną roślinke zapylićby pyłkiem dobrej odmianki, np. SC od DP i po prostu zrobić w ten sposób nasionka SC :) Myśle ze ktoś gdzieś pokusił sie o coś takiego...

trzeba by zrobic back crossa i ustabilizowac tak jak rez zrobil to z SD poprzez bx az do ibl ale to juz sub niech sie wypowie
bo ja to cienias jestem w tych rzeczach ;)

pozdr.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
heh fajna zabawa bylaby w uzyskaniu tych pestek :) aż chce sie robic cos takiego zeby zrobic nasiona ;-)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
dawno temu na seedbayu widziałem jakieś nasionka SC za ok 300$ / 10sztuk, teraz są tylko te z dutch passion.
 
S

sub

Guest
greenlife napisał:
trzeba by zrobic back crossa i ustabilizowac tak jak rez zrobil to z SD poprzez bx az do ibl ale to juz sub niech sie wypowie
bo ja to cienias jestem w tych rzeczach ;)

pozdr.

tak btw:
czym by to nie było: i jak by nie było otrzymane:

http://www.dutch-passion.nl/home.php?p=interior&l=en&detail=1

items (per 10 seeds) regular edition, € 50 DP4401

skoro sa nie feminizowane to po co robić backcrosy ;)

A co do robienia back i co one naprawdę daja --> polecam posty chimery z OG:
Chyba jedyny "szkolony" genetyk który tam był.
Tylko jak sie do tego dogrzebać ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół