nasiona marihuany

Stretch nad okopami dla roślinek (Pytanie)

Wyszukiwarka Forumowa:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
moim zdaniem nie dokonca to dobry pomysl jak naleci burza czy tam poprostu duze opady deszczu zeby to sie nie uwalilo na rosliny z banią wody ....
do tego i tak trzeba by dac jakies dziurki na wentylacje
wszystko zmiejsza docieranie swiatla kazda oslona ale tez powoduje zwieskasznie sie tam temperatury jak nie bedzie przewiewu to raczej to padnie
jak chcesz jakos zabezpieczyc to chyba najrozsadniejszym wyjsciem jest sadzenie w butelkach , zalezy jakie duze chcesz tam trzymac
jedni daja na sadzonki butelki obciete takie np 1,5/2L z calkiem obcieta butelka czyli bez daszku ale chroni tez cos tam i przewiew jest itp
sa tez patenty na np 5L baniaku np z biedry po wodzie ustawiasz korkiem do gory dol obicety troche wkopany w ziemie zeby sie przy wiatrach nie przewrocilo itp i na górze jest tylko odkrecony korek pozniej jak roslina juz urosnie mozna uciac dookola butle ja ja zdjac i wsadzic cos mniejszego zeby badyla chronilo tylko
nie zmienia to faktu ze jesli już chcesz outa robić to moim zdaniem za wczesnie jeszcze beda wyskakiwac przymrozki duze ryzko ze odpadna te krzaki
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Poczekaj do połowy maja to nie będziesz musiał kombinować z okopami jasny pierun :D
 

BogdanOG

Active member
Rejestracja
Mar 7, 2021
Postów
35
Buchów
2
Nawet jeśli poczekam, to w wiadrach z dziurami na dnie i lekkich dołach posadze, myśle ze 40cm w ziemie, z powodu ze sativy z lst nawet mi przerosną wysokość jaką mogą bezpiecznie u mnie osiągnąć haha :D
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja to myślałem w tym roku w wiadrach bez dna sadzić na out :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół