nasiona marihuany

stymulator petarda!

Wyszukiwarka Forumowa:

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Siemanko, z przykroscią musze stwierdzic ze skonczył mi sie explode, dzisiaj w koncu piątego tygodnia flo, wlałem ostatnią porcje na ostatni 6 tydzien a potem tydzien flush, razem siedem tygodni, z racji tego że to hydro to mysle że nawet serom wystarczy siedem tygodni, ogólnie ocena explode jest srednia, zostały dwa tygodnie a topy nie są jakos powalająco wielkie, dokładnie ocenie ten stymulator po nastepnej uprawie, kiedy to polece na tej samej bazie czyli GHE flora series do tego hammerhead którego już nie robią ale został zastapiony big budem, i do tego Carboload, po tym bede mógł obiektywnie ocenic, choc czuje po kosciach ze szału nie bedzie z tym explodem. fotki dam za chwile.
 
D

delete

Guest
Siemanko, z przykroscią musze stwierdzic ze skonczył mi sie explode, dzisiaj w koncu piątego tygodnia flo, wlałem ostatnią porcje na ostatni 6 tydzien a potem tydzien flush, razem siedem tygodni, z racji tego że to hydro to mysle że nawet serom wystarczy siedem tygodni, ogólnie ocena explode jest srednia, zostały dwa tygodnie a topy nie są jakos powalająco wielkie, dokładnie ocenie ten stymulator po nastepnej uprawie, kiedy to polece na tej samej bazie czyli GHE flora series do tego hammerhead którego już nie robią ale został zastapiony big budem, i do tego Carboload, po tym bede mógł obiektywnie ocenic, choc czuje po kosciach ze szału nie bedzie z tym explodem. fotki dam za chwile.

No to ja voodoo kompletnie sie nie zgodze.

Jezeli Explode skonczy ci sie w 6tym tyg FLO to znaczy ze lales go albo tylko 2 tygodnie (w tabeli DP-http://www.dutchpro.nl/images/kweekschema_hydro-cocos_print_Engels.jpg exploda lejemy od 3 tygodnia FLO) albo zaczales go lac wczesnie- nie mozesz ocenic tego stymulatora obiektywnie, bo nie zdazyles zauwazyc efektow.

Mi canna boost skonczyl sie po 1 czy 2 tyg od przelaczenia na FLO i uzywalem exploda z cala linia Canna. Bez boosta oczywiscie bez PK 13/14.

Oto efekty:








Wyszlo mi 170g suchutkiego materialu z tego cheesowego mixa- wiec chyba ok mhmmm?

Cena moim zdaniem jest niska- trzeba patrzec na wydajnosc.

Canna Boost- wg tabeli canna, przy ustawieniu normal feeding potrzebujemy 2 do 4 litrow!!! na 1000l wody, ;)
Explode- wg tabeli DP, potrzebujemy 1 litr

Cena boosta u mnie to: 65 euro (nie liczac PK13/14, ktorego przy DP nie uzywamy)
Cena Exploda u mnie to: 75 euro

I co sie bardziej oplaca?


yo
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
hi ;)
A czy nie jest to przypadkiem kolejny środek eksplodujący portfel ?:freak2:
taka cena a koledze przy paru tyg już się skończył? nie, nie coś tu nie gra misie. Ale to tylko moje zdanie, ja bym został podstawowo przy DutchP. ;))
zdrówki i wesołego !

ps. jakies gowno <piwofuck>
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
explode jescze raz

Czesc, od dzisiaj jeszcze raz skusiłem sie na zastosowanie explode razem z a+b hydro coco od dutch pro, tu link do obecnego growloga

https://www.forum.haszysz.com/600w-hps-4-x-mobydick-od-t72182.html

Ainm zgadzam sie z toba ze za mało i za krótko stosowałem i to dlatego nie moge ocenic całkowicie mozliwosci tego stymulatora, ale od teraz jade z max. dawkami i cisne do konca, zakupiłem cały litr i zobaczymy co sie bedzie działo.
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Trochę odkop ale nurtuje mnie pytanie czy ktoś używał explode'a na outdoorze? Przymierzam się do jego zakupu, może ktoś próbował i się wypowie <peace>
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ja nie używałem, ale na chłopski rozum, skoro podobno działa w indoor, to dlaczego miałoby nie działać w out???
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
Masz rację. Jest już kilka dobrych lat na rynku, być może ktoś stosował i ciekawi mnie efekt, choć zależy on od wielu zmiennych. Nie od dziś wiadomo, że jest ciężko o indoorowe topy na outdoorze :freak:
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
na indoor szału nie ma, po plagronie czy cannie rośliny wypuszczały nowe pistle , w przypadku explode nic sie nie dzieje ;/ średniawka jak dla mnie.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Najlepszy stymulator kwitnienia który testowałem :) niestety drogi!na indoor podstawa by mieć w asortymencie!


Devil tasman auto hps 400w















Myślę że jeszcze sobie kupię kiedyś pod lampkę ten specyfik
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół