nasiona marihuany

Styropian

Wyszukiwarka Forumowa:

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Otoz mam pewien problem i oczekuje na rozsadna odpowiedz, otoz: Mam w szklarni okolo
2m*2m ziemi i chcialbym tam posadzic gdzies z cztery roslinki Easy Stativa. Wiem, ze zamiast perlitu mozna dodac styropian, ktory hamuje parowanie wody, jezeli w szklarni takie parowanie zachodzi szybciej to ile styropianu mam dodac na 80 l ziemi??? Dziekowa za pomoc :?: :?: :?:
 
P

pxr

Guest
Perlit ma bardzo mala pojemnosc wodna, sluzy glownie do dotleniania gleby (pomocny przy ukorzenianiu sadzonek). Styropian rowniez sluzy do dotleniania gleby. Mozna go wmieszac w glebe zamiast perlitu (albo z), ale moim zdaniem to raczej kiepski substytut. Lepiej zmieszaj ziemie z perlitem i daj warstwe keramzytu na dno doniczek :thumright:

pozdro :bigsmurf:
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Nie bede dawal doniczek ani wiader... Roslinki bede wrastaly w glebe, ile trzeba dac perlitu lub styropianu na 80l ziemi??
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
a zamiast kombinowac nielepiej podlewac czescie a pozatym na outdoor niejest chyba tak strasznie sucho
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Ale ja mam szklarnie!!! Hallo! Chce sie tylko dowiedziec ile styropian lub perlitu dac na te 80l ziemi??!! :geek: A wy tu wyjezdzacie z jakims outdoorem jak jest szklarnia ladna :)
 
P

pxr

Guest
predator napisał:
outdoor sa to rośliny przystosowane do uprawy na polku tumanie :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumright:

Nie wiem czy userowie powyżej nie czytają dokładnie postów Bartoneee, ale mu chodzi o uprawe w szklarni (green house) a nie na wolnym powietrzu (outdoor)
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
predator napisał:
outdoor sa to rośliny przystosowane do uprawy na polku tumanie :!:
Czlowieku troche szacunku... najpierw wez przeczytaj temat!!! Wiem,ze nasiona na out sa przystosowane do uprawy na zewnatrz jaki i rowniez w szklarni :p

Czekam na odpowiedz ile styropianu na 80l ziemii???

pxr napisał:
Nie wiem czy userowie powyżej nie czytają dokładnie postów Bartoneee, ale mu chodzi o uprawe w szklarni (green house) a nie na wolnym powietrzu (outdoor)

No i tutaj kolezka ma racje... :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół