nasiona marihuany

Substral "Magiczna Siła: Burza Kwiatów"

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Calcium magnesium 15zl za koncentrat na 250l
Jest to zapewne buteleczka 250ml, a za 10 PLN masz 1l saletry wapniowo magnezowej.

Pytanie do posiadaczy CALMAG. Czy na opakowaniu jakiegoś jest jego skład, chodzi mi o związki chemiczne a nie o jego skład NPK.
 
Ostatnia edycja:

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Jest to zapewne buteleczka 250ml, a za 10 PLN masz 1l saletry wapniowo magnezowej.
O widzisz. Tylko różnicą jest taka że za 15 zł kupuję sobie większy hamulec bezpieczeństwa. W moim mniemaniu śmiem twierdzić że calmag jest bezpieczniejszy niż saletra. Tzn dla takich super growerow ??? jak ja jest trochę bezpieczniejszy
 

zaq.sed

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2021
Postów
107
Buchów
417
Jest to zapewne buteleczka 250ml, a za 10 PLN masz 1l saletry wapniowo magnezowej.

Pytanie do posiadaczy CALMAG. Czy na opakowaniu jakiegoś jest jego skład, chodzi mi o związki chemiczne a nie o jego skład NPK.
Już piszę z buteleczki Sensi Cal Mag Xtra, 4 - 0 - 0, 250ml. Nie chce mi się foty wrzucać więć przepisuje:
Ingredients:
Calsium nitrate, magnesium nitrate, iron EDTA, zinc EDTA, manganese EDTA, seaweed extract powder.

Directions: ogólnie hydroponika, spryskiwanie liści czy normalne podlewanie: use 2ml per liter, repeat after 1 week if necessary.

Skład chemiczny:
Total Nitrogen 4% (4% Nitrate Nitrogen).
Calcium 3,2%
Magnesium 1,1% (% water soluble magnesium)
Iron 0,09% (chelate Iron
Manganese 0,05% chelated
Zinc 0,05%, chelated.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Dzięki. Czyli jak myślałem azotan wapnia i magnuezu. Dodatkowo schelatowane żelazo , Magnez, Zynk.
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Używam go, w sklepach szukałem czegoś na flo I ten chyba wypada najlepiej ? polecam roślinki po nim odżywione ładnie kwitną pały świetne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół