nasiona marihuany

Super Critical auto GHS

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
:spalony:Witam Wszystkich Growerów,Jestem początkującym ganja farmerem:harvest:i chciałbym przedstawić cykl hodowli automata ,,Super Critical''z GreenHouse seeds<wodna> Pestki zostały zakupione bezpośrednio od producenta z oficjalnej strony internetowej.
Teraz info na temat boxa i sprzętu:jaraczz: wymiary boxu to szerokość i długość po 70cm,wysokość 180cm.Moje oświetlenie jest troszkę innowacyjne ponieważ używam Lampy Ledowej o mocy 135W Blackstar firmy Gotham Hydroponics.W boxie znajduje się jeszcze wiatrak do cyrkulacji powietrza,myśle że styka ponieważ lampa ledowa posiada własny system chłodzenia w postaci 3 wiatraczków które chłodzą perfekcyjnie cały system można dotykać bezpośrednio szybki która chroni ledy i wcale nie czuć żeby była chociaż nagrzana nawet po 18h pracy.Przejdę w końcu do rzeczy,a więc tak pestki poszły do ziemi dokładnie 24marca 2012:smokee:co tydzień robiłem zdjęcia z tego samego miejsca żeby widzieć progress i muszę powiedzieć że ładnie się porobiło,a stosuje tylko uniwersalny produkt do roślin z potrzebnymi pierwiastkami jak azot, magnez,cynk,fosfor,wapń,bor, producent zaleca stosowanie raz na tydzień ale ja używam 2 razy w tygodniu bez żadnych skutków ubocznych planty zdrowe i zielone:bounce:Właśnie minął 5 tydzień od wykiełkowania,według producenta powinno być gotowe po 7 tygodniach,ale jak większość osób na forum piszę +2 tygodnie więcej to mogę się z tym zgodzić no chyba że w te 2 tygodnie naprawdę się wyrobi to będę w szoku :bongo4:he he to fotki plantów co 7 dni i postęp:crazy:jakieś uwagi albo porady mile widziane

---------- Aktualizacja posta 20:16 ---------- Czas poprzedniego posta 20:00 ----------



---------- Aktualizacja posta 20:17 ---------- Czas poprzedniego posta 20:16 ----------



---------- Aktualizacja posta 20:18 ---------- Czas poprzedniego posta 20:17 ----------



---------- Aktualizacja posta 20:19 ---------- Czas poprzedniego posta 20:18 ----------



---------- Aktualizacja posta 20:20 ---------- Czas poprzedniego posta 20:19 ----------



---------- Aktualizacja posta 20:23 ---------- Czas poprzedniego posta 20:20 ----------

To mój najmniejszy plant z całego cropa zdjęcie zrobione przy normalnym świetle aby oddać rzeczywistość

---------- Aktualizacja posta 01-05-2012 11:52 ---------- Czas poprzedniego posta 29-04-2012 20:23 ----------

Zauważyłem przyspieszenie formowania się szczytów:jaraczz:bardzo się cieszę:spalony: zdjęcia w najbliższą sobotę będzie to dokładnie 6 tydzień z życia plantów
 
A

anomtu

Guest
Kolejny amator Super Criticala :). Czytałem na forum zagranicznym, że fajne ziółko. Jakbyś mógł pisać przy zdjęciach dzień życia dziewczyn to było by fajnie. Rozumiem, że ostatnie zdjęcia zrobione w 35 dniu? Co to za nawóz organiczny, który stosujesz?
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
każde zdjęcie od góry to progress co równe 7 dni ostatnie zdjęcie z bliska planta jest to 5 tydzień,za 3dni zdjęcia z 6-tego dokładnie w sobotę maleństwa przyszły na świat:spalony:

---------- Aktualizacja posta 12:06 ---------- Czas poprzedniego posta 11:56 ----------

Środek który stosowałem przez pierwsze 4 tygodnie to uniwersalny produkt do kwiatów i roślin<coolpalacz> ale już odłożyłem bo uznałem że dostały odpowiednie wzmocnienie w pierwszej fazie wzrostu.<wodna> Teraz leci tylko woda,aby do końca zlikwidować środek z gleby na spokojnie,ale flusha też zamierzam zrobić w 7 tygodniu:bounce:Zależy mi na tym żeby zobaczyć jak wszystko się zrobi jak najbardziej organicznie no i przy okazji sprawdzić jak się spisuje lampa Ledowa:jaraczz:

---------- Aktualizacja posta 12:19 ---------- Czas poprzedniego posta 12:06 ----------



---------- Aktualizacja posta 12:21 ---------- Czas poprzedniego posta 12:19 ----------



---------- Aktualizacja posta 04-05-2012 13:23 ---------- Czas poprzedniego posta 02-05-2012 12:21 ----------

Muszę się przyznać że w pierwszej fazie wzrostu plantów miały dość wysokie PH wody od 7 do 8 może też dlatego tak się ociągały z formowaniem flowerów:bounce: wprawdzie wyrosły ale napewno nie przyswajały w 100% potrzebnych składników
Teraz pytanie posiadam teraz środek obniżający PH czy jak w ostatnich 20 dniach do końca Harvestu zacznę stosować nie wywoła to stresu albo skutków ubocznych w końcowej fazie:bongo4:Z góry dziękuję jak coś za info w tej sprawie......
 
A

anomtu

Guest
Jak można zestresować roślinę poprzez zwiększenie jej zdolności wchłaniania związków organicznych?
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
6 TYDZIEŃ - 42 DZIEŃ

---------- Aktualizacja posta 05-05-2012 16:20 ---------- Czas poprzedniego posta 04-05-2012 17:03 ----------



---------- Aktualizacja posta 16:25 ---------- Czas poprzedniego posta 16:20 ----------



---------- Aktualizacja posta 16:31 ---------- Czas poprzedniego posta 16:25 ----------

Od wczoraj dołożyłem drugą lampę LED 90watts do boxa aby troszkę dać większego kopa plantą w ostatnich tygodniach teraz mają 225W :spalony:
 
G

Gość

Guest
powiem tak wszystko pieknie ale zawsze pod ledami wyglada to jak powyciagane patyki moze mam takie wlasne spostrzeżenie a co do plantow to ciekawie ciekawie... naprawde niezla odmiana pozdrawiam!:yeahh:
 

gablias

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2012
Postów
74
Buchów
0
powyciągane są chyba dlatego że nie było żadnego treningu. chociaż jakoś dziwnie mało liści mają. no chyba że były strzyżone <joint>
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
mogłeś zrobić LST i dać jak najbliżej te lampy skoro mówisz że się tak nie nagrzewają myślę że byłby zdecydowanie lepszy efekt ale ogólnie i tak wygląda to ładnie ale myślę że będziesz musiał potrzymać gdzieś ok 10Tyg. ;)

Ps. Jakbyś mógł Napisać Ile Takie Lampidło kosztuję jak to wygląda z kosztami względem np Hps'a Byłbym wdzięczny ;).
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Racja i nie ma to jak hps. Duzo z tych roslin nie zbierzesz, bo sa strasznie rzadkie, ale zawsze swoje. A ph down mogles zastapic zwykla cytryna:)

pozdr.
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
powiem tak wszystko pieknie ale zawsze pod ledami wyglada to jak powyciagane patyki moze mam takie wlasne spostrzeżenie a co do plantow to ciekawie ciekawie... naprawde niezla odmiana pozdrawiam!:yeahh:
Może i tak ale akurat ta odmiana charakteryzuje się wysokim wzrostem nawet do 120cm więc nie wiem ile w tym winy Ledów czy genów jest to hybryda White widow,Skunk,Big bud więc całkiem fajne trio:jaraczz: zapach jak dla mnie nie jest typowym ziołem,więcej owocowego zapachu z przewagą ananasu i troszkę cytrusów:spalony:

---------- Aktualizacja posta 18:39 ---------- Czas poprzedniego posta 18:32 ----------

powyciągane są chyba dlatego że nie było żadnego treningu. chociaż jakoś dziwnie mało liści mają. no chyba że były strzyżone <joint>
Moim założeniem było sprawdzić jak ta odmiana wyjdzie organicznie bez żadnej ingerenci bez żadnych treningów,a propos usunięte zostały 3 tygodnie temu dolne partie,a wyżej ani jeden listek nie został usunięty :sunny:

---------- Aktualizacja posta 18:59 ---------- Czas poprzedniego posta 18:39 ----------

mogłeś zrobić LST i dać jak najbliżej te lampy skoro mówisz że się tak nie nagrzewają myślę że byłby zdecydowanie lepszy efekt ale ogólnie i tak wygląda to ładnie ale myślę że będziesz musiał potrzymać gdzieś ok 10Tyg. ;)

Ps. Jakbyś mógł Napisać Ile Takie Lampidło kosztuję jak to wygląda z kosztami względem np Hps'a Byłbym wdzięczny ;).
No obyś się mylił he he z tymi 10 tygodniami bo już nie mogę się doczekać harvestu:bongo4:A co do Lampy LED to wygląda to tak,żeby był to konkretny sprzęt który daje jak najlepsze spectrum trzeba troszkę zapłacić,ale zwraca się szybko bo koszta zużytej energii są bardzo niskie,nie grzeje tak jak HPS, nie ma problemu z balastem,zgodzę się że na HPS plon będzie większy ale i rachunki.Zanim kupiłem Lampy to dużo czytałem o Ledach i żeby były efektywne to jedna dioda Led musi być przynajmniej 2W lub większe,w mojej są 3W - Coverage Area: 2' x 2' (4 Square Feet)
- LED Chipset: 3W
- Number of LED's: 45
- Rated Hours: 50,000
- Bands: 6 Band
- Red: 630, 660nm
- Blue: 425nm
- Infrared: 730nm
- Ultraviolet: 380nm
- White: 12000k
- Worldwide Voltage: 90v-240v
 

specyfikk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
299
Buchów
1
Norweskie nawozy:) Mocarz widzę ładnie lecisz z systemem LED :D

bd do końca :) z fartem <3<sex>
 

google.com

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2011
Postów
158
Buchów
0
nie zebym coś gadał, ale z 10gram jak wycisniesz to będzie kozak... a rosliny ultra wyciągniete. Daj tą lampe z 1cm nad rośliny, ponaginaj je tak zeby wszystkie "topki" były na równi bo tak to nic z tego nie bedzie.Ogólnie widać za***iste geny bo ładnie się krzaczą ale swiatła ze 3 razy za mało albo 10 razy za wysoko. Gdybys od początku zadbał to bys miał spoko palenie.
Jeszcze co do kosztów... z dwoma swietlówkami po 23w mozna tyle miec albo i wiecej.
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
Spokojnie,za wcześniej wnioskujesz teraz powinno nadgonić z puchnięciem topików:bounce: przeglądałem internet również na zagranicznych forach i powiem tobie że ten automat jest troszkę opóżniony ale z tego co wyczytałem właśnie ostatnie tygodnie są kulminacyjne.:bongo4:NIC już nie zrobię ale wierzę w dziewczyny
Jak przyjdzie oczekiwany dzień Harvestu to będą foty z ważenia tematu na mokro no i po tygodniu na sucho,nie mam zamiaru tutaj ściemniać:zjarany: Sam jestem ciekaw co do LEDÓW i niech będzie to doświadczenie czy rzeczywiście są coś warte......
 
Ostatnia edycja:

google.com

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2011
Postów
158
Buchów
0
Słuchaj ja wiem , ze jestes dobrej mysli ale zrób jak mówie a wycisniesz minimum 2x wiecej niz jakbys nic nie robił. Masz mase odrostów jednak są za daleko od swiatła zeby jakos ci napuchły, więc mówie wez połóz te rosliny jedna na drugą i swiatło dawaj jak najnizej się da czyli pewnie 1cm, podto mieszający daj i będzie gitara.
 

weedwiz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
134
Buchów
0
Dzięki za dobrą radę zrobiłem tak jak poradziłeś lampy są teraz gdzieś z 5 cm od plantów i troszkę je ponaginałem sznurkami,może dosłownie ich nie położyłem ale odsłoniłem dostęp światła znacznie do dolnych parti :bounce:

---------- Aktualizacja posta 19:50 ---------- Czas poprzedniego posta 00:34 ----------

Już minął dzień od kiedy planty zostały powyginane :sunny: teraz to wygląda jak by tornado wpadło do szafy he he ale za to pięknie dolne odrosty prostują się do światła
No może tym sposobem zyskam parę gieta więcej tematu niż techniką poprzednią :harvest:Dzięks za podpowiedż,dziewczyny ją zaakceptowały:spalony:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół