nasiona marihuany

Super Sativa Seed Club - Lava Freeze

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,105
Odznaki
9
lava-freeze.jpg



Lava Freeze
Friesland Indica (M33) x Lava Cake

Super Sativa Seed Club zajmuje się opracowywaniem najlepszych nasion marihuany premium o oldschoolowej genetyce. Chcemy, aby nasi hodowcy byli dumni ze swoich roślin konopi. Nie oznacza to, że nie doceniamy nowych nabytków, a odmiana Lava Freeze jest dobrym przykładem tej filozofii.

Wraz z zupełnie nową krzyżówką Friesland Indica (występuje, także pod nazwą M33) z Lava Cake, narodziła się nowa, bardzo intensywna, silnie relaksująca, unieruchamiająca ciało oraz smaczna hybryda.

Wcześniej, oryginalna Friesland Indica (M33/Freezeland) stała się niezwykle popularna w Ameryce Północnej. W Kanadzie niemal natychmiast stała się bestsellerem wśród prawdziwym koneserów konopi. Odmiana ta była szeroko chwalona za produktywność, działanie oraz świetny smak. Friesland Indica jest, również bardzo wytrzymała i dobrze radzi sobie z trudnym, kanadyjskim klimatem. Wszystkie te cechy sprawiły, że stała się popularną odmianą wśród wielu kanadyjskich hodowców komercyjnych oraz nadal można ją znaleźć w wielu kanadyjskich pokojach do uprawy.

Ten legendarny szczep został obecnie użyty przez Karela do stworzenia ciekawej krzyżówki. Feminizowane nasiona, które zostały użyte do stworzenia hybrydy, pochodzą od elitarnej odmiany Lava Cake. Są to najwyższej jakości nasiona konopi, podarowane Karelowi przez syna, który otrzymał je od przyjaciela z za oceanu. Odmiana Lava Cake szybko zyskała popularność, głównie ze względu na swój niesamowity wigor oraz niepowtarzalny profil terpenowy. Aromat jest wyraźnie gazowy, a działanie bardzo intensywne, zdecydowanie nie wskazane dla początkujących użytkowników. Bardziej doświadczeni koneserzy z pewnością docenią ten specyficzny efekt.

Lava Freeze to pokolenie F3 chowu wsobnego. Odkryliśmy cztery różne fenotypy tej odmiany. Dwie o fioletowych tonach oraz dwie jaskrawozielone. Zwróć uwagę na fioletowe fenotypy z silnym, gazowym aromatem. Jest to faworyt Karela. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy dodać ten nietypowy szczep do naszej listy nasion marihuany premium.


Ktoś już miał? Duża rośnie czy raczej jest to niskopienna indyjka?
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Rośnie średnia, nie jest totalnie niskim krzakiem. Feno po Lava Cake za***iste, słodko-ciastkowy zapach z paliwem w tle. Niestety wrażliwa jest, u mnie po jednokrotnym zaburzeniu fotoperiodu(przerwa w dostawie energii) pohermiła, ale na tyle że dało się opanować obrywaniem jajek.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Zaraz Ci wrzucę fotki.
Edit: dobra jednak nie bo galeria mi je wypluwa...
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Frieslanda mam na oucie....zerkne na nią, ale chyba pózno zaczęla kwitnąc....
 

6xT4

Active member
Rejestracja
Wrz 19, 2020
Postów
28
Buchów
9
Rośnie średnia, nie jest totalnie niskim krzakiem. Feno po Lava Cake za***iste, słodko-ciastkowy zapach z paliwem w tle. Niestety wrażliwa jest, u mnie po jednokrotnym zaburzeniu fotoperiodu(przerwa w dostawie energii) pohermiła, ale na tyle że dało się opanować obrywaniem jajek.
Skąd miałeś Lava Cake?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Import z Cali, dostałem na North Grow Cup.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół