nasiona marihuany

Suplementy na siłownie - sprawdzone, działające

Wyszukiwarka Forumowa:

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
A ja Doriana polecam z przedtreningówek, ze spalaczy chyba jeden z lepszych Hellfire z Innovative
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Gainery z Aktivlabu, Animal Flex na stawy rewelacja, mono od Animala, aminokwasy od dymatize te niebieskie po ktorych kaka jest zielona.
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Zgadzam się, animal flex naprostował moje stawy, rewelacyjny jest
Niestety dosyć drogi a potrzeba 3 puszek żeby miało to sens, dopiero po drugiej czułem jego działanie.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Polecam spalacz T5 Zion Labs. Nie dla nowicjuszy!!! Naprawde! Myślałem ze juz zjadlem wszystkie hardcoreowe spalacze, mylilem sie. Ten mnie poprostu niszczy, a do tego rekordy w cardio. Skład tego wynalazku to: eferdyna, aspiryna i kofeina. Wymiata sprzęt.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
ggjenerr kosztuje moim zdaniem za te pieniądze ,to kupuje mięcho proste nikt nie powienien syfu z cukrem pić no chyba ,że gimnzajum albo srednia ,to czemu nie i niech się nikt nie tłumczy ,że czasu nie ma na jedzenie
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Polecam spalacz T5 Zion Labs. Nie dla nowicjuszy!!! Naprawde! Myślałem ze juz zjadlem wszystkie hardcoreowe spalacze, mylilem sie. Ten mnie poprostu niszczy, a do tego rekordy w cardio. Skład tego wynalazku to: eferdyna, aspiryna i kofeina. Wymiata sprzęt.

Przetestował bym z przyjemnością. Skąd brałeś? No faktycznie to jest coś co na prawdę o ile skład jest taki jak piszą, będzie wypie****ać w kosmos :) Idealna kompozycja. Ale ile w tym prawdy? Czytałem różne komentarze że wały chodzą itd.. to już może pewniej efedryne kupić na lewo, dorzucić z apteki aspiryne a kofeine se kupić w sklepie z suplami hm ? Pewnie by było, wiem że tu wygodnie.. i wolał bym tu kupić ale czy warto ? Wypowiedz sie staruszku :)





Próbowałem jeszcze Ostarynę całą pake, w sumie z MK-677, klepało słabo, spodziewałem się czegoś mocniejszego, jakichś dobrych efektów, może nadawało by się w połączeniu z teściem np, ale solo szkoda kasy. MK-677 jest jeszcze sens ale ostaryna solo szkoda gadać słabizna. Kopa też jakiegoś nie było, zwiększonej motywacji itd. Na wadze minimalnie podskoczyło. Odbloku nie robiłem, bo dobrze się czułem, mówili że można mieć problemy, że odblok trzeba itd .. jak chciało przed mi się bzykać jak zwierze, to po tym to samo ŻADNYCH skutków ubocznych nie miałem, stawał i staje jak szalony, energii tyle co zawsze. Więc .. no :) Zapodawałem po 30mg ostaryny, na początku po 20mg chyba tydzień bo nie wiedziałem czego się spodziewać. pie***le te PH, szkoda kasy. Jak już miałbym coś robić pod ph wole se odpuścić i w testosteron zainwestować. Może kiedyś, na razie nie ma czasu na to.
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Pewnie, że teść solo lepszy od ph. Ja drugą wycinke robię na hellfire i kosmos. Zaletą jest że nie wypie****a z butów jak niektóre spalacze, jest moc w ch*j chęci do treningu ale bez narkotycznych jazd. T5 to ta sama najwyższa półka, dobrze zbilansowana dieta + treningi i tluszcz leci że aż skwierczy ;)
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Moją ulubioną przedtreningówką jest Animal pump, kozacko nastawia mentalnie i za***iście pompuje, pompa trzyma się cały dzień. Odradzam wam RedWeiler-a Olimpu, działa narkotyzująco i trzeba walić podwójne dawki, organizm mega szybko wytwarza tolerancje na ten produkt.

Hyperbolic Mass z USN - śmiało moge polecić masarzystą... Idzie masa, siła, bardzo dobry produkt.

Jabłczan Trec-a też jest bardzo dobry.
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
<rotfl>

i monohydrant kreatyny.

czego sie do bety czepiasz :sunny: dobrze klepie mono tak samo, z resztą każde, po vitalmaxsie najlepiej krzaki rosły :sunny: masa w miare ale mono to mono więc ---->
mono od Animala,
ktoś tu jest nasłany przez firmy suplementacyjne :sunny:

Skład tego wynalazku to: eferdyna, aspiryna i kofeina. Wymiata sprzęt.

to sie ECA nazywa i robi się z tusipektu i etopiryny :sunny:

ku**a panowie za dużo tu kulturystów się porobiło, zagrożony się czuję - muszę być największy na forum :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
ja polecam Rampage przedtreningowo, jeszce kozacki był stary mezomorph tak wypie****ało z butów, do tego stack kreatyny i beta-alaniny, ale wiadomo dieta to podstawa, oraz BCAA dobre jest z treca, i oczywiście tran, jak by ktoś chciał mam diete dla dzika 86kg na mase :D
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
Po co się bawić w odżywki. Lepiej bić teścia e4d250mg i jest moc fizyczna, duchowa, psychiczna... Jeszcze nie widziałem żeby komuś testosteron zaszkodził, oczywiście robienie badań co 2-3 miesiące to podstawa, profilaktyka. Chyba że ktoś Się boi igieł.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ale wiadomo dieta to podstawa, oraz BCAA dobre jest z treca,

z michą fakt, a aminy każde takie same, już nie róbmy tu reklam bo ktoś pomyśli, że cie tu firmy farmaceutyczne/suplowe podstawiły :sunny:

e/ chociaż jak ci chodzi o tą w proszku - to chyba nawet zła nie była aktualnie mam od biotech-usa i różnicy nie ma w ogóle
 
Ostatnia edycja:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Hehe, tajny agent nawet krzaki mam od Trec'a :D, no w sumie wiadomo, aczkolwiek moim zdaniem najlepsze są czyste aminokwasy bez żadnych glutamin itp, co do marki na mnie działała najlepiej a jeszcze co do teścia to nie polecam gdyż aplikowanie ich to odszukanie samego siebis i tak nic nie da bez zaangażowania się i bez trzymania michy, i żeby być wielkim nie trzeba latać na siłownię, dam przykład mojego idola Lazar Novovic typ w zyciu ciężarów nie ponosil :D
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
Hehe, tajny agent nawet krzaki mam od Trec'a :D, no w sumie wiadomo, aczkolwiek moim zdaniem najlepsze są czyste aminokwasy bez żadnych glutamin itp, co do marki na mnie działała najlepiej a jeszcze co do teścia to nie polecam gdyż aplikowanie ich to odszukanie samego siebis i tak nic nie da bez zaangażowania się i bez trzymania michy, i żeby być wielkim nie trzeba latać na siłownię, dam przykład mojego idola Lazar Novovic typ w zyciu ciężarów nie ponosil :D

Dzwigal ciezar swojego ciala.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół