Suszarka na temat z outa

Wyszukiwarka Forumowa:

Nevada333

Active member
Buchów
0
Witam!
W związku z niedaleką ścinką zacząłem myśleć jak wysuszyć elegancko temacik, mianowicie opiszę moją sytucację.

Na out mam 6 dobrze zapowiadających się sezonów, ścinka za max 4 tygodnie i bedą schnąc w warunkach takich jak:
Nieogrzewany, niepodłączony do prądu garaż, przewiew raczej marny. W nocy temperatura taka jak na zewnątrz, nie wiem jak z wilgotnością ale pewnie też nie najlepiej.
Prądu znikąd nie przeciągne, natomiast myślałem nad takim rozwiązaniem ażeby powiesić wszystko do wielkiego kartonu, porobić w nim trochę dziur + po 1 wiatraczku komputerowym zasilanym z powerbanka na wlot i wylot. Dodatkowo w środku paliłyby się 2 znicze (żeby trochę ciepllej było) + osuszacz powietrza na wkłady chemiczne.
Potem ewentualnie do ryżu

Dodam że rok temu powiesiłem po prostu pały do góry nogami i nie bardzo chciały schnąć, wiec po jakims czasie poszły w piz*u.

Ktoś ma jakieś doświadczenia związane z takim suszeniem?

Uprzedzając pytania, napiszę że nie mogę tego suszyć w domu, nawet jakbym zbudował boxa czy inny wynalazek.

Proszę o wasze opinie.

Świeżaczek1

Banned
Buchów
0
znicze sobie daruj i wkłady również. ryż to już w ogóle beznadzieja
wentylowane pudełko może być chociaż nie wiem jak wyobrażasz sobie to cały czas zasilać power bankiem.

Nevada333

Active member
Buchów
0
Robiłem już testy na powerbanku 30000mah, wiatraczki mogą napierdzielac bez przerwy 4 dni, a ładowanie powerbanka to pół dnia. Problem w tym że to by musiało być pudełko po lodówce lub czymś takim i nie wiem jak będzie z temperaturą i wilgotnością wewnątrz tak dużego kartonu i czy to się w ogóle sprawdzi.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

Góra Dół