nasiona marihuany

Suszenie - curring

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Niema cudów, chcesz miec dobre i mocne palenie - musisz poczekac

najbardziej optymalne suszenie i curring zostal juz opisany na forum - polecam
 

szampon

Well-known member
Rejestracja
Gru 31, 2010
Postów
84
Buchów
0
Ok a jakby zrobić tak z suszeniem, że w pudło kartonowe wszystko upchac tzn. powiesić i to pudło szczelne-żeby nie dochodziło światło wsadzić do boxa na 4-5 dni z lampa hps150 włączoną 12/12 ciemnia-ok15 st podczas światła ok 28-19 st. Da tak radę czy głupi pomysł?
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Lepsze jest użycie małych woreczkow pochlaniajacych wilgoć,


To się nazywa silica gel. Można kupic na popularnych portalach aukcyjnych bez konieczności zamawiania butów czy elektroniki na tony, by zdobyć parę woreczków;)

Tazio
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Wiadomo jak jest z curringiem, ale pytanie mam takie...

Jak dobrze magazynowac stuff, aby nie byl przeschniety bo wiadomo gryzie w pluco jak cholera.
Jak to zrobic bez koniecznosci otwierania sloik codziennei??

Mowa tutaj o dlugim magazynowaniu od 0.5 roku nawet do 2 lat??
 
G

Gość

Guest
Jak do przechowywania na długi okres to myślę,że się sprawdzą takie specjalne woreczki do zgrzewarek foliowych, przy zgrzewaniu wysysa powietrze, te folie są dosyć grube.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Jak do przechowywania na długi okres to myślę,że się sprawdzą takie specjalne woreczki do zgrzewarek foliowych, przy zgrzewaniu wysysa powietrze, te folie są dosyć grube.

Tylko ze do tych workow musial bym dokupic jakas zgrzewarke, sredniej jakosci sprzet kosztuje w granicach 1000zl, te zwykle nie wysysaja powietrza
 
G

Gość

Guest
taki domowe zgrzewareczki myślę że da radę tanio kupić
na aledrogo widziałem do stówki takie
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
http://www.youtube.com/watch?v=RZhsx7Kha2Q
taki domowe zgrzewareczki myślę że da radę tanio kupić
na aledrogo widziałem do stówki takie

To by bylo bardzo dobre, kupic jeszcze metki z data waznosci i hulaj duszo ile wlezie
 

applegummer

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2011
Postów
127
Buchów
0
Witam. Czy po bledzie, czyli szybkim wysuszeniu (2 dni kolo lampy hps), pomidorki wroca do odpowiednego zapachu/smaku? Od razu curringowac czy jeszcze je dosuszysc?
 

arek2020

Member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
8
Buchów
0
No właśnie. Gdyby zastosować water curring na totalnie wysuszonych konopiach (np w piekarniku), to efekty tego curringu będą takie same, jak przy curringu po tym kilkudniowym wolnym suszeniu? Teoretycznie wydaje sie ze tak, no ale niech wypowie sie ktos na ten temat, prosze.
 

luckystrike

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2012
Postów
244
Buchów
0
Witam. Czy po bledzie, czyli szybkim wysuszeniu (2 dni kolo lampy hps), pomidorki wroca do odpowiednego zapachu/smaku? Od razu curringowac czy jeszcze je dosuszysc?

Moim zdaniem nie ma sensu suszyć dalej jeśli jest już przesuszone przez te lampy, curring rób i przekonasz sie czy takie szybkie suszenie ma wpływ na zapach/smak
 

silo5

Member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
16
Buchów
0
brak czasu na curring

witam,
w sobotę leci ścinka 4 krzaków euforii. problem w tym, ze 20 lecę na ukrainę na 2 tyg i nie będę miał jak w tym okresie otwierać puszkę każdego dnia, nie mam też komu powierzyć tej czynności. Ktoś z was ma jakiś inny pomysł jak to załatwić?
 

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
wloz w kartony wsyp troche ryzu i zostaw gdzies w domu skitrane to co wyschnie jak przyjedziesz bedziesz mial za***iste palonko :)
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Susz normalnie w ciemnym miejscu, jak wrócisz będziesz miał suchutkie zioło, które możesz doprowadzić do ulubionego przez siebie stanu wilgotności w słojach. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół