nasiona marihuany

Suszenie i polewanie ACE :D

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

geez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
174
Buchów
0
Czytajac ten temat dochodze do wniosku ze co poniektorzy gdyby sie dowiedzieli ze w gownie jest THC , to by te gowno tez palili , albo gotowali na nim makumbe :pr:
Jak chcecie sie nacpac to walcie po kablach (LOL) , - ziolo to ziolo - KPW ? , a poza tym gdzie sie qrva podziala kultura palenia ? Nie dziwie sie ze tak wiele ludzi jest przeciwko legalizacji , bo chociaz sam uprawiam ziolo czytajac co poniktore posty troche rozumiem obawe spolecznstwa przed legalizacja .
 

Hackzone

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2006
Postów
61
Buchów
0
Bez kitu nigdy grzyba :pukel: ale co do WW do powiem ci że Ice jest duużo lepszy tyleże WW to klasyka
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
hehe 100% racji tu chodzi o to ze niektorzy to robia dla zaobku ... :/ nigdy nie sprzedam moich plonow :) chyba ze ziomkowi w potrzebie odpale... jest 7 godzina o 12 jestem ustawiony na palenie z ziomami :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Hackzone napisał:
jak już bardzo chcesz to weźzielsko i nasącz sobie N2O to ci taniej wyjdzie

N2O to gaz...
 

Silent_Bob

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
106
Buchów
0
Nigdy w życiu nie potraktuję moich maleństw żadnymi chemikaliami :farao: Ma być w 100% natural i będzie :)
Słusznie ktoś napisał - trzeba włożyć w uprawę trochę serca, poświęcenia i chęci a wyjdzie pyszne palonko :queen:

3ymajta sie :)
 

Szczepan

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2007
Postów
399
Buchów
6
Suszenie i polewanie ACE

Ja również słyszałem o „cudownych metodach” typu Ace , spirytus , aceton i wiele wiele innych moim zdaniem ,może niektóre z tych tez zostały wysnute po zapachu albo ktoś puścił taką plotę ale jeżeli baku pachnie cytryną to nie oznacza to iż zostało one podlewane cytryna według mnie jeżeli ktoś uważa ,że to będzie bardziej kopać to niech tak robi ponieważ psychiczne nastawienie tez odgrywa duża rolę.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Lukaj na daty ostatnich postów... duzo mowia a po co odnawiac ' przestarzałe ' tematy...
Szczepan napisał:
według mnie jeżeli ktoś uważa ,że to będzie bardziej kopać to niech tak robi ponieważ psychiczne nastawienie tez odgrywa duża rolę.
LOL
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Podlewanie konopii różnymi chemikaliami może tylko zaszkodzić roślinie. W żadnym wypadku nie wpływa pozytywnie na żaden czynnik. I tego się powinniście trzymać.

Zamykam temat bo dyskusja do niczego więcej nie doprowadzi.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół