nasiona marihuany

Suszenie i polewanie ACE :D

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

golota23

Guest
Elo słyszał ktoś o tym żeby liście poać tym płynem ACE (czyt. Acze) i dopiero potem suszyć, niby lepiej kopie wkońcu ace to chemia heh, kolega ma siejke zwykłą to moze ja polac to cos pokopie
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
golota23, Jak chcesz mieć faze to sobie ryj tym ACE polej. Możesz sobie jeszcze wpie****ić saszetke Kreta i zapić to wszystko Mr. Proper'em. Do tego polecam jeszcze liść pelargoni za ucho i kartke w kratke pod powieke. Człowieniu ku**a piz*a jak japie****e :pr: :pr: :pr: :pr: :pr: :farao: :scratch: :salut: :pl: :pr: :pr: :pr:
fuckyou.jpg
 

grapefruit

Member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
16
Buchów
0
po co polewac liscie?
lepiej od razu napisj sie ace,gwarantuje za***isty kop i odlocik,faza trzyma pzez kilka godzin-pamietaj 1dna szklaneczka na czczo:p
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
HEH ja nie wiem skad ludzie biora takie pomysly :scratch: Niema magicznych metod wzmacniania palenia zainwestowanie w dobre pestki lampe i odrobina wysilku w zupelnosci wystarczy :tongue:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
myslisz ze ziolo po ktorym masz haluny to musi byc z chemia czyli cos w tym stylu jakies domestosy itp
 
G

golota23

Guest
o co cho

Do szkoly zacznij chodzic destruktor i zrozumeisz o co mi cho, to nie biała wdowa ze ja chcem polewac to zwykla sieja jakas z pokarmu to jak by ja polac to cos pokopie moze wtedy ehe ps po ile te bialej wdowy masz nasiona
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh daj sobie spokoj z polewaniem tego czymkolwiek :tongue: konopie z karmy dla ptaszkow jako konopia przemyslowa nie moga zawierac wiecej tetrahydrocanabinolu niz 0,3 % dla przykladu White Widow ma ten poziom w graniczch 15 do 20 % choc bys to polewal nie wiem czym nie bedzie kopalo a jedyne co mozesz z tego miec to bol glowy po 40 blantach :D :thumleft:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
golota23 napisał:
to nie biała wdowa ze ja chcem polewac to zwykla sieja
Sieja, a przemysłówka to różnica. Pozatym co ty myślisz, że jakimś ACE w topach THC się namnoży? Najlepiej zamiast tej sieji kup sobie worka stuffu. Tylko oszczędzisz swoje płuca.
 
G

golota23

Guest
Rosliny

Dobra to jak ta sieja ma tak 0 THC to dajdzie mi nasiona jakiejs odmiany napewno sie uciesze :] niby ktos za 4 zł sprzedaje nasionka np tez białej wdowy, ale 4 zł za nasionko chyba troche za tanio huk wie a ze sklepow za drogo jest i co tzreba siac co pod reka ehe
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
golota23 napisał:
Dobra to jak ta sieja ma tak 0 THC to dajdzie mi nasiona jakiejs odmiany napewno sie uciesze :]

frajera szukasz??

golota23 napisał:
niby ktos za 4 zł sprzedaje nasionka np tez białej wdowy, ale 4 zł za nasionko chyba troche za tanio huk wie a ze sklepow za drogo jest i co tzreba siac co pod reka ehe

to siej sieje ktora masz pod reka... i tak nie kopnie...
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
maja ludzie pomysly :pl:
nie mi to oceniac ale jezeli masz tego typu pomysl szkoda marnoawc nasion jeszcze za free hehehe moze zastanow sie nad chodowla czego innego to nie pck
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
No zgodze sie z przedmowcami z takim podejsciem to naprawde niewiele da sie zrobic :tongue: odloz kase i kup sobie pozadne pestki a nie baw sie w hodowle krzakow z karmy dla ptakow chyba ze chcesz to zrobic jedynie w celu edukacyjnym zeby nie zepsuc czegos przy uprawie konkretnych roslin :tongue:


Ps. A na nasiona za friko nie licz bo faktycznie jak sam stwierdziles tanie nie sa a nikt nie bedzie rozdawal czegos za co sam zaplacil sponsora tu raczej nie znajdziesz no chyba ze ktos bedzie w jakims amoku lub z chwilowym zaciemnieniem umyslu :D:) :tongue:
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
VipGrower napisał:
A na nasiona za friko nie licz bo faktycznie jak sam stwierdziles tanie nie sa a nikt nie bedzie rozdawal czegos za co sam zaplacil sponsora tu raczej nie znajdziesz no chyba ze ktos bedzie w jakims amoku lub z chwilowym zaciemnieniem umyslu :D:) :tongue:

Zgadzam się z tobą ale myśle że nawet jak ktoś będzie nie swój to tez nie da rady ;) udzielaj sie na forum to moze kiedyś na opeenseedzie wygrasz :p Pozdro
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
z tendencja do zadawania takich pytan nikt mu nie wysle pestek z Open Seeda
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół