nasiona marihuany

Suszenie i scinanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Siema mam parę pytań, ściąlem ostatnio małego topka na próbę świeże jak ściąlem ładny zapach miało, listki wszystkie ***ałem łącznie z tymi przytopowymi i położyłem na kartce w szafie po paru godzinach jakoś szybko wychlo straciło zapach, jeszcze trochę młode są mało brązowych włosków ma jeszcze będę trzymał jak najdłużej pytanie co mogłem źle zrobić? Jeszcze nie próbowałem dopiero za kilka dni może trzeba te listki przytope zostawić?

Nadają się liście wg was do palenia coś klepia?
Znalazłem ziarko przy topce dobrej jakości te ziarna są bo mam zamiar cześć sprzedać a część zostawić?
 
F

Freshy

Guest
Czytaj całe a załapiesz
Smak i zapach

Terpeny to lotne składniki nadające Marii większość jej charakterystycznego zapachu i przez to smaku. Najnowsze badania sugerują, że terpeny przyczyniają się do "fazy", czasami nawet bardzo. Zioło starzejąc się przechodzi w procesie rozkładu aromatyzację policykliczną. To nagromadzenie terpenów zmieni smak, odtąd materiał będzie smakował inaczej niż świeży materiał. Wiele lotnych terpenów wyparuje lub/i rozłoży się zwłaszcza przy przedłużonym przechowywaniu. Ta czynność pozwoli usunąć nieco obojętnej masy z zioła wzmacniając je. Trzeba zauważyć, że nadmiernie przedłużony curing bądź przechowywanie (wysoka temperatura, bardzo niska wilgotność) spowoduje tak duży ubytek terpenów, że zioło w ogóle straci prawie cały naturalny zapach


Liście k***ią smak tyle w temacie

A co do ziarnka to na roślinie ??
Bo skoro tak to musisz mieć meszczaka w stadzie a wtedy to chu...
 
Ostatnia edycja:

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Wiem że k***ia smak pytałem o palenie ich np skręcanie czy coś klepia :)

Feminizowane mam krzaki zauważyłem ziarka w nich

Wychodzi na to że zapach straciło przez to że za ciepło bym miał w szafie? Wilgotność pewnie mała następnym razem w portfelu ususze

---------- Post Zaktualizowany 18:48 ---------- Data pierwszego postu 18:47 ----------

I zastanawiam się czy one się nadają do czegoś w topach siedzą
 
F

Freshy

Guest
Z tych tyci listków przy topach możesz zrobić hasz, same z siebie chyba bomby nie podnoszą (a jeśli to nie znacznie)
Może jakoś licho w tej szafie ;p nie wiem a może za wcześnie aż tak się nie znam bo też dopiero stawiam pierwsze kroczki (26 dzień AF Amnesia)
A co do tych nasio to dziwna sprawa ;-; wydawało mi się że tak owe powstają dopiero wtedy kiedy męska roślinka zapyli damską (może na wszelki wypadek sprawdź czy nie masz tam jakiegoś nieproszonego samca)
 

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
Męska napewno nie bo są topy i w tych topach ziarka w kwiatach i wszystkie kwitną i mają topy a jak susze to każdy listek przed suszenie wyciąć czy z tymi przytopowymi mogę suszyć?

---------- Post Zaktualizowany 22:18 ---------- Data pierwszego postu 22:16 ----------

Mój auto AK jest od 10 czerwca ma 1m wysokości trzymam do 100dnia jakoś do połowy września jeszcze liście nie zołkna więc jeszcze pewnie spuchna i nawoze
 
L

Lord of Bhang

Guest
tak to jest wlasnie jak schnie za szybko tez mam taki problem ale jak to mówią praktyka czyni mistrza :)
A co do lisci to tylko te przytopowe zalane żywicą klepną pozdro 5!
 

Damiano123

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2017
Postów
98
Buchów
0
No przeczytałem tamten temat zastanawiam się czy przytopowe zostawić listki chociaż trochę i do końca ich nie wycinać tylko obawiam sie że przez to topka straci na mocy czy coś.w sumie te listki przytopowe to w smaku są dobre za bardzo by nie psuły smaku.dłużej by schło to może lepiej sam juz nie wiem

---------- Post Zaktualizowany 15:51 ---------- Data pierwszego postu 15:50 ----------

A co z tymi ziarkami dobrej one jakości są ? troche ich na topkach siedzi kawałek obciąłem na próbę i 2 ziarka były ciekawe czy dobre one są
 

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
Z ziarków możesz zrobić chleb pszenny lub kukurydziany, jak wolisz.
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Z ziarków możesz zrobić chleb pszenny lub kukurydziany, jak wolisz.

ha ha ha ha ha:lol3::lol3: Trzymajta mnie bo nie wytrzymam. Chleb przenny robi sie z przenicy, a kukurydziany z kukurydzy.
A z tych ziaren o których mowa to można zrobić chleb gandziowy.
 

Bowman

83t3ktyf
Rejestracja
Sie 2, 2017
Postów
38
Buchów
0
ha ha ha ha ha:lol3::lol3: Trzymajta mnie bo nie wytrzymam. Chleb przenny robi sie z przenicy, a kukurydziany z kukurydzy.
A z tych ziaren o których mowa to można zrobić chleb gandziowy.

Ile razy w gimnazjum kiblowałeś?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
co do chlebow, to koleszka ma racje :p pszenny z ziaren pszenicy a kuku z kuku :D
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
jak twoje wszystkie to damki to musial je zapylic jakis meszczak rosnacy w poblizu moze ktos tez ma tam niedaleko spota z regami czy cos
albo zwykla dzika sieja ci zapylila
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół