nasiona marihuany

Suszenie outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:
G

ggg

Guest
Mam nadzieję, że nie napisałem tedo tematu w złym dziale. Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Czy można suszyć topy w lesie. Przypuśćmy, że zawiesimy folię na jakiejść wysokości ( by deszcz ich nie zamoczył) a pod nią podwiesimy topy. Oczywiście musiała by być to bezpieczna miejscówka by jakiś KUNDEL albo inny PIES nie zabrał tego i miał sam z tego pożytek.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Sucho, przewiewnie. Takie warunki musi spełnić "suszarnia".
 
G

ggg

Guest
Przewiewnie to napewno będzie w takim miejscu. Ale co do wilgotności to gdzieś na tym forum czytałem ale naprawdę nie pamiętam gdzie), że podczas suszenia powinna być optymalna wilgotność powietrza ok. 60 %. To wcale nie tak mało. W warunkach leśnych pewnie tyle bedzie.
 
P

pxr

Guest
Przy takiej metodzie suszenia są ogromne szanse na powstanie pleśni.
 
G

ggg

Guest
Ale też znacznie mniejsze szanse że Cię ktoś złąpie. Powiedzmy że masz bardzo dużo stafu...i nie masz go gdize wysuszyć... czy nie było by to dobre rozwiazanie?.
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
Moje zdanie jest takie ze jezeli juz uprawiasz pomidorki to powinienes sie wczesniej zaopatrzyc w takie miejsce w ktorym zmiesci ci sie stuff przewidywalny z uprawy..................przynajmniej ja tak twierdze ze uprawe trzeba przygotowac od poczatku do konca a nie wysadzac pestki a pozniej sie martwic o wszystko a co do suszenie na dworze to takze obawiam sie o plesn ja bym nie ryzykował z całoscia ale jak ktos by chciał to niech proboje i zdaje relacje hehe!!
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Panowie i Panie czy to nie jest troche za wcześniej zeby myśleć o suszenie , a jak coś ( NIEŻYCZE NIKOMU ) by sie stało z waszymi roślinkami ,to chu*nia . Ja o suszenie będe myślał i czytał dopiero we wrześniu , pod koniec wrześnie , jak będzie pare dni\tygodni do ścinania i jak będe wiedział ile mam panienek ,jeśli będe jakieś miał .
teraz trzeba przede wszystkim zwrócić uwage na dobrym rośnieciu naszysz MJ
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół