nasiona marihuany

suszenie w kartonie

Wyszukiwarka Forumowa:

kolego

Active member
Buchów
0
Witam. Właśnie dochodzi mi mój pierwszy automacik. Z racji, że nie mam gdzie suszyć oraz małej ilości postanowiłem ususzyć krzak w kartonie. Tylko teraz tak.. rozumiem, że karton musi być pokryty jakąś folią nie przepuszczającą wilgoci. Czy mógłby mi ktoś opisać sprawdzony sposób, aby zapewnić roślince optymalne warunki tzn. odpowiednią wentylacje, brak wilgoci oraz mrok? Czytałem, że musi być ciąg jak w kominie. Tylko nie wiem za bardzo jak to powinno wyglądać i z czego się składać. Nigdzie nie mogę na forum znaleźć gotowego sposobu, chyba że przeoczyłem to poproszę o linka. Sam karton będzie znajdował się na miejscówce tam gdzie rosną pozostałe panny. Jeśli macie jakieś lepsze sposoby na suszenie na dworze, np. w namiocie i rzeczywiście są sprawdzone, będę wdzięczny za ich opisanie. Liczę na Waszą pomoc.

S

ssssss

Guest
Siemak. Suszenie na dworze trochę mija się z celem. Pomyśl jeśli tak długo czekałeś aż wyrosną to lepiej je weź na kwadrat.Jest dużo czynników na dworze które może popsuć twój plon. MJ nie może wyschnąć za szybko,jeśli bd padać zje ją pleśń. Poza tym dziki sarenki i robactwo.Przemyśl to.Z fartem

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół