nasiona marihuany

Suszenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
mam pytanie dzisiaj dostalem ziolo ale jest ono w torebce nie wysuszone takjakby to bylo wszystko zmielone jak to trzeba ususzyc?
 
G

Green

Guest
w piekarniku mamy nastawionym na 220^oC i wlaczonym termo obiegiem przez 2 godziny minimum a potem do lodowki na 2 dni aby sie zahartowalo

pozdr.
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
a jakos innaczej nie da? sie bo mieszkam ze starymi i z tym piekarnikeim nie przejdzie

[ Dodano: 2006-08-13, 22:08 ]
jak ktos pomoze bede bardzo wdzieczny
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
połóż to w ciemnym w miare przewiewnym miejscu
 
G

Green

Guest
dobra ja walilem scieme bo widze ze na powaznie to wzieles a niechce tutaj wprowadzac zamentu, tak jak arakan radzi w ciemnym przewiewnym mejscy w pokojowej temp i starczy
pozdr.
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
jakbym to polozyl w szafce to by sie ususzylo?
 
S

sdfsdf

Guest
spokojnie :) jesli zalezy ci na czasie to daj do mikrofalowki na najmniejsza temperature z mozliwej i daj na 10 min ale to jest juz troszke gorsza jakosc ziela w smaku :/ no chyba ze chcesz palic teraz to tak wysusz sobie z 2g a reszte daj do szafki :)
Pzdr!
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
nie bo ja nie scinalem roslinki tylko kupilem giecik nie ususzonego ziolka a wiec sproboje do szafki to wlozyc a dlugo to bedzie musialo tam lezec?
 
S

sdfsdf

Guest
aha to tylko giecik ;) no musialbys poswiecic na to z 5 dni ciezko okreslic :p
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
mam jeszcze jedno pytanie czy jak to ususze to bedzie trzeba to skruszyc czy od razu palic??
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
jak masz zamiar palic to jako bat to rozdrobnij ;] jak ze szkla to odbij tyle zeby wystarczylo na gar
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
agna napisał:
jak masz zamiar palic to jako bat to rozdrobnij ;] jak ze szkla to odbij tyle zeby wystarczylo na gar
sorki mozesz bardziej zrozumiale bede to palil ze szkla
 

lodzio

Member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
24
Buchów
0
ja polecam do mikrofalówki na średni poziom na okolo minute może półtorej.a jak to ci niewypali to poprostu włóż do książki na tydzień.(uważaj z mikrofalą bo jak otworzysz dwiczki to zały dom będzie pachniał baką |) :queen:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Uzbroj sie w cierpliwosc ;] calosc daj jak radzil .::ARKAN::. do ciemnego-przewiewnego miejsca i czekaj az sie wysuszy ;) mikrofali nie polecam ;/ susz bedzie zapewne gryzl w gardlo i straci na wartosci ;/

Dębal rozkrusz taka ilosc jaka zuzyjesz ;] do weedu mozesz dodac odrobinke tytoniu ale nie jest to regula.Jezeli nie palisz przekletych papierochow to nie mieszaj z tytoniem szkoda uciezac glowe i dusze ;]

[ Dodano: 2006-08-14, 12:46 ]
nastepnie nabij lufke i do dziela ;] wysokich lotow hehe
 
D

doli88

Guest
ja proponuje na 20 sek. do mikrofali co 10 min....przez 2 h...szybka metoda, sam tak robie:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół