nasiona marihuany

Sweet Light AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Criador

Active member
Buchów
0
SWEET LIGHT AF

Info: Dzięki uprzejmości dobrego człowieka miałem okazje spróbować Sweet Light AF, która urosła pod naszym Polskim niebem. Nasionko zakupione od Satindi's Friends Seeds. Wspomagana naturalnymi nawozami.

Sposób palenia: 2 bicia lufy

Wygląd i struktura: Jak na załączonym zdjęciu, topy bardzo lekkie i słabo zbite, nie poddane większej obróbce. Całe pokryte sporą ilością żywicy. Kolor jasno zielony, w niektórych miejscach wpadał w fiolet.

Dym: Baaaardzo gęsty. Na początku ostry, drapie w gardło i dusi w płucach, lecz potem jest co raz lepiej, wydaje się łagodniejszy. Intensywny smak zioła w ustach pozostaje na długo.

Zapach: Bardzo intensywny, jeden topek potrafi być wyczuwalny w całym pokoju.

Moc: Tu się zdziwiłem. Po spaleniu pierwszej lufki, nie spodziewałem się że aż tak mnie poklepie, na spalenie drugiej zdecydowałem się dopiero po 2 godzinach. Naprawde czuć kopa.

Działanie: Weszło dosyć niepozornie i szybko, nawet nie zorientowałem się w którym momencie. High bardzo intensywny, na początku ożywienie i chęć do działania. W buzi pustynia, jeść się nie chciało. Uśmiech na twarzy przez cały czas, co chwila nowa rozkmina i nowy pomysł na jutro, gonitwa myśli. Czas baaaardzo się dłużył, z upływem chwil co raz bardziej odczuwałem "ciężar ciała". Po jakimś czasie, wchodzi fajny, chociaż dosyć ciężki chill, umysł się "zawiesza". Dodam też, ze po tej odmianie nie chciało mi się iść spać choć na zegarku była godzina 3:20. Rano, po przebudzeniu straszny zamuł, "jointowy kac".

Ogółem: Odmiana dobra do palenia co jakiś czas. Na codzienne palonko raczej się nie nadaje, ze względu na zmulające zejście i poranny "kac", lecz na nudny sobotni wieczór jak najbardziej polecam. Myślę, że zapalić warto.

OCENA: 6.5/10

Ostatnia edycja:

Phnom

#support
Weteran
Buchów
1,685
Odznaki
3
Dzięki za smoke reporta. Właśnie zamówiłem tą odmianę od Satindi i czekam aż przyjdzie :D Myślę, że odmiana godna uznania :joker:

soft&easy

Well-known member
Buchów
1
Kolego też miałem tą odmianę u siebie w tym roku. Jak czytałem ten opis to w pewnym momencie pomyślałem, że sam go napisałem.
Miałem identyczne odczucia, ten kto zrobił te pestki zna się na rzeczy.
Przyjemnego palenia.

palebolubie2142

Well-known member
Buchów
0
Mi wlasnie na OUT dochodzi 56Dni za nim :D
co do zywicy to na topach jest jej bardzo duzo.

D

delete

Guest
Również miałem ten strain u siebie - zgadzam się niemalże z całym opisem. Od siebie dodam, że pod cfl uzyskałem bardzo zbite topy, a po zejściu fazy nie odczuwałem żadnej zwały. Zaiste - śmierdzi na potęgę :freak2: ! Na pewno zagości jeszcze pod moim słońcem, ale to przy lepszym filtrze ;)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół