nasiona marihuany

SweetSeeds, co lepiej wybrać: Jack 47 versus Big Devil 2

Wyszukiwarka Forumowa:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Jak w temacie. Jack 47 Auto i Big Devil 2 Auto. Planuję wysiać 8 nasionek jednego lub drugiego. Co lepsze pod względem ilości plonu oraz jakości fazy?
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
To co chopoky i dziewuchy? Macie jakieś doświadczenie z owymi odmianami albo którąś z nich? Pomożecie mi się zdecydować? :)
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Nie rozumiem co Cię tak zirytowało. Już nie można się poradzić w kwestii wyboru odmiany? Weź Positivum i zluzuj.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Nie rozumiem co Cię tak zirytowało. Już nie można się poradzić w kwestii wyboru odmiany? Weź Positivum i zluzuj.

To mnie irytuje, że właśnie przjrzałem twój profil i zasadniczo 100% twoich postów i wątków to kompletny spam i zaśmiecanie forum. Nie masz ani jednego krzaka na koncie, ani nie masz pojęcia o uprawie, jedyne na czym się znasz, to ćpanie prochów.

Wczoraj założyłeś topik z pytaniemo odmiany grzesia, dziś kolejny ze Sweet Seeds. Co jutro?

Po wpisaniu w wyszukiwarce "Jack 47 Sweet Seeds" masz 10 stron wyników, "Big Devil 2" następne 10 stron. Znajdziesz tam wszystko czego szukasz i tego się na przyszłość trzymaj zamiast zakładać kolejny chu*a warty temat. Pomijam już fakt, że nie masz ani setupu, ani podstawowej wiedzy o uprawie konopi, więc pytanie o plon i fazę można o kant dupy potłuc, bo sukcesem w twoim wypadku będzie dociągnięcie choć jednej rośliny do końca, w co osobiście wątpię.

Następny post czy temat z dupy = ostrzeżenie, wraz z trzecim ostrzeżeniem wejdzie ci ban.

Pozdro.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
To mnie irytuje, że właśnie przjrzałem twój profil i zasadniczo 100% twoich postów i wątków to kompletny spam i zaśmiecanie forum. Nie masz ani jednego krzaka na koncie, ani nie masz pojęcia o uprawie, jedyne na czym się znasz, to ćpanie prochów.

Przykry jesteś. Dlaczego mnie obrażasz?! Mam nadzieję, że sobie ulżyłeś moim kosztem

Wczoraj założyłeś topik z pytaniemo odmiany grzesia, dziś kolejny ze Sweet Seeds. Co jutro?

Twierdzisz, że jest gdzieś np. ankieta na temat odmian grzesiowych, która, moim zdaniem, pozwoliłaby wyłonić/dać jakiś pogląd na odmiany najbardziej warte uwagi? Ano nie ma, a nie ma może dlatego, że być może ludzie na forum boją się zakładać tematy ze względu na reakcje takich nabzdyczonych typów, jak Ty.

Po wpisaniu w wyszukiwarce "Jack 47 Sweet Seeds" masz 10 stron wyników, "Big Devil 2" następne 10 stron.

Otóż nie. Nigdzie nie znalazłem porady co wybrać, a jeśli chodzi Jacka 47 Auto, to odejmij sobie od tej 10ciostronnicowej skarbnicy wiedzy wszystkie tematy dotyczące Jacka 47 regular oraz Jacka 47 półauto i zostanie Ci z grubsza 10 tematów, z których tak naprawdę niewiele wynika. Podobnie z Big Devilem 2 - odejmij sobie wszystkie topiki dotyczące Big Devila XL i Big Devila I i co Ci pozostanie? Garstka tematów rzekomo równie offtopowa, jak to, co sam tutaj napisałem.

bo sukcesem w twoim wypadku będzie dociągnięcie choć jednej rośliny do końca, w co osobiście wątpię.

Dociągnąłem parę roślin do końca, ale zresztą nic Ci do tego - nie muszę się Tobie tłumaczyć, ani niczego Ci udowadniać.

Następny post czy temat z dupy = ostrzeżenie, wraz z trzecim ostrzeżeniem wejdzie ci ban.

Jeśli Ci ulży możesz mnie banować ile chcesz. Twój problem, że wstałeś dzisiaj z łóżka lewą nogą.

Pewnie teraz przypieprzysz mi osta, bo Ci odszczeknąłem.

EOT
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Na razie jestes sklasyfikowany jako user bezwartosciowy i nie bede wiecej przymykal oka na twoj codzienny spam. Przymknac moge, jak uzytkownik rzeczywiscie cos do forum wnosi, co w twoim przypadku nie ma miejsca.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
A Ty jesteś sklasyfikowany przeze mnie jako zwykły cham. Za ten tekst "Nie masz ani jednego krzaka na koncie, ani nie masz pojęcia o uprawie, jedyne na czym się znasz, to ćpanie prochów" każdemu groziłoby ostrzeżenie, ale nie Tobie, bo jesteś adminem. Możesz mi wyjaśnić kto Ci dał prawo do obrażania mnie? Co tym tekstem wniosłeś do forum?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Mozesz mnie klasyfikowac nawet jako ostatniego chu*a, nie zywie urazy.

Nie rozumiem jak niby cie obrazilem? Wez moze wejdz w swoj profil i przeczytaj troche tworczosci wlasnej. Takie banialuki rzadko sie tu trafiaja. Juz mi sie nie chce grzebac i szukac twoich opisow dzialania chyba wszystkich mozliwych psychotropow i tego, ze wpie****asz je garsciami.

Dyskusja zakonczona.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół