nasiona marihuany

Swiat-Konopi.pl | Najlepsze promocje, najniższe ceny, DUŻO GRATISÓW | Darmowe przesyłki, 100% BEZPIECZEŃSTWA |

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Skoro sklep jest w dziale polecanych przez forum to jest to zdecydowanie wiarygodny sklep . . . jak wszystkie sklepy współpracujace z forum . . . są zweryfikowane i sprawdzone . . .
 

ŚwiatKonopi.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
90
Buchów
1
Dzisiaj przyszła paczka z tego sklepu, wszystko pełna profeska, nasionka ładnie zapakowane, wiadomo co jest czym (kiedys dostałem dwa rodzaje nasion w takich samych pojemnikach bez podpisów XD). Dodatkowo bletki, żarka i kraszer z za***istym pojemniczkiem na keef - tego mi brakowało - naklejki i gratis nasionka :D sprzedawca zadzwonił i zaproponował zmiane jednej pozycji, na moją korzyść bo akurat nie mieli tamtych na stanie, a dodatkowo dostałem za***iste 4 nasionka gratisowo :) 10/10 polecam serdecznia :)
Dziękuje za wpis !

Zapraszam ponownie :)
 

ŚwiatKonopi.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
90
Buchów
1
Na zdjęciu zawartość paczki konkursowej, ale warto wspomnieć kilka rzeczy o sklepie. Po pierwsze, nasiona są bardzo dobrze zapakowane (poprzednio z innego sklepu dostałem w dużej kopercie bąbelkowej, wszystko luzem, 3 nasiona zgniecione...) - sztywny kartonik, w środku nic nie lata dzięki wypełnieniu. Nazwa firmy, która wysyła, nie jest przypałowa (a z dwie przypałowe miałem). Gratisy też fajne. I obsługa na poziomie, zarówno mailowym (zmiana wyboru nasion) i telefonicznym (z***ałem, podałem zły paczkomat xD). W pełni polecam, także z powodu strony, która bardzo ułatwia przeglądanie oferty :)

Polecamy się na przyszłość !

pzdr
 

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Właśnie odebrałem paczkę z waszego sklepu. Super kontakt, pisałem mail w sobotę wieczorem a w niedzielę rano odpowiedź. Wybrałem maroc od female seeds i crystal candy fv od SS, niestety nie było aktualnie na stanie. Sklep zaproponował że muszę chwilę poczekać lub wybrać inne odmiany. Doradzili coś co również nada się pod outdoor i dali fajny rabat. Dostalem pestki warte 255 za kupon na 200zl plus dodatkowo turbo napchaną paczkę gratisami. Gorąco polecam
IMG_20211118_123700550.jpg

Pozdro#
 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Szybki kontakt ze strony sklepu i podmiana producenta sprawiła że za bon na 200zł otrzymałem 10 quick one RQS + 10 Northern Light auto od Lifeseeds. Takiej oferty nie znalazłem w żadnym sklepie a i tak planowałem gdzieś korzystnie dokupić jeszcze 10 automatów oprócz bonu, więc Pan się wstrzelił idealnie :). Bardzo szybka przesyłka. Jestem pozytywnie zaskoczony i na pewno skorzystam jeszcze w tym roku.

 

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
IMG_20220712_195402.cleaned.jpg



Paczuszka dotarła na szybkości. Spakowane perfekcyjnie, zero luzów!! Tak to można szkło wysyłać ;) Nie mam fotki plakaciku, już poszedł na garaż ;) polecam allegrowicza
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,418
Buchów
4,549
Odznaki
13
Kurde z rozpendu wrzuciłem nasiona kupione w tym sklepie do wygodniejszych dla mnie opakowań i dlatego zrobię wpis bez zdj , super kontakt , mila obsługa i można się świetnie dogadać , ekspresowa wysyłka po ustaleniu szczegułów , zakup częsciowo realizowany za bony konkursowe , za co bardzo dziękuje , i szczerze polecam :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,632
Odznaki
8
IMG_1508.jpg

nagroda z miss ale taką naklejkę bym chciał co kolega wyżej :)
Forum Fajna pamiątka
 

Alta

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2014
Postów
85
Buchów
410
Paczucha konkursowa dotarła niezwłocznie po ustaleniu jej zawartości przez zainteresowane strony.

Kontakt dobry, negocjacje gładko przebiegające, szybkie decyzje.

Dobrze zabezpieczona, katalogi ekstra dorzucili.

Dziękuję bardzo, doceniam i jestem wdzięczny 😀

IMG_20231001_102950.jpg
 

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
188
Buchów
597
Odznaki
3
Paka konkursowa dotarła, nasion to już mam pod dostatkiem :D hahah

edit. Oczywiście szybka wysyłka, dobrze zabezpieczone. I ta dyskrecja na etykiecie "książki" :D haha
Zrzut-ekranu-2023-11-24-200029.png
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół