nasiona marihuany

Swiezy mietowy oddech po paleniu czyli jak nadawac smak

Wyszukiwarka Forumowa:

kolodziej7

Member
Rejestracja
Sty 25, 2006
Postów
12
Buchów
0
Witam wszystkich. Nie jestem pewien czy już ktoś o tym nie pisał dlatego każde uwagi przyjme z pokorą:). Dokładniej to chciałem przedstawić pomysł na który wpadłem paląc wczoraj cholernie nie dobry materiał:(... Otóż do fajki wodnej wlałem wodę jak zwykle i postanowiłem poeksperymentować gdyż smak nadal był be :tongue: pomimo że woda troche go oczyściła więc dolałem soku z cytryny i kostki lodu oraz troche mięty po zaciągnięciu się dostałem zaćmienia i pierwsza myśl to była "Boże jakie to jest pyszne:)"... dlatego polecam eksperymentowanie z różnymi sokami smakami i zapachami szczególnie wtedy gdy MJ jest beznadziejna w smaku :joker: Pozdr PS. jak komuś przyjdzie jakiś pomysł to proszę napisać bo ja narazie próbowałem cytrynki mięty pomarańczy i soku wieloowocowego:)))) Pozdrrrrr :queen:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
musze ci przyznac ze to jest nawet niezly pomysl trzeba go wyprubowac :jocolor:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
przyniedobrym ziołku wkladalem kawalek skorki od banana, zwilzal on towar i tak kilka dni z tym lezalo, potem ponowne suszenie i lepardziejszy smak :) lód i mięta do bonga jak najbardziej, tylko nie polecam piwa jako woda bo strasznie sie burzy
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
i thc sie w alko rozpuszcza :>
 

cHc

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2006
Postów
35
Buchów
0
tak sobie właśnie myśle że przypadkiem można było by doda mięty w stopsunku np: 1/4 zostawic na jakiś dzien w pakiecie ciekawe co by z tego wyszło :)
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
mozna tak zrobic, ale jak ja takie cos robilem to towar pachnial miętą ale po zapaleniu był kapeć w ryju
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja tez tak robiłem i mało w smaku to zmienia ale nieczuc ziołoa tylko miete
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
czego to ludzie nie wymysla :thumleft: gratuluje pomyslu,quake to z bananem fajne ale komu chce sie czekac ;p nie zawsze na to czas pozwala ale przy wiekszej ilosci czemu nie ;)

[ Dodano: 2006-05-12, 23:38 ]
a mr.booble z serii booblegum ;) palac czujesz gum hubebube :thumleft:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a ja do wodniaka dodaję kilka kropel aromatycznego olejku pomarańczowego (mama kupiła w rossmanie za 5zł :) ). Naprawdę za***iście wchodzi.
 

jointek20

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
668
Buchów
14
Ja tam dosypuje do pakietu troszeczkę tabaki ;)
 
D

delete

Guest
Skoro ktoś to zrefreshował... to ja polecam LISTERINE, mocno pali w jabe, przepłuczcie sobie gardło i jame ustną 100% że niebędzie nic czuć, sam tak robie i jest git :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół