nasiona marihuany

SYN EBNERA OUTDOOR PRODUCTION 2022R.

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
dokladnie, nie widac na zdjeciu ale jest tlusty, duzy i zywiczny, przy scince porobie pare fotek, pare fastow wskoczylo na flo - zapomnialem dodac, s6 najszybciej zindukowała
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
siemanko, troche od***alem bo nie było mnie na spocie ponad 2tyg i niestety plecha mocno zaatakowała, wiec postanowilem ściać wszystkie afy, niektóre sztuki były zjedzone w połowie ... ale nie ma tego złego, wrzuce fotki suszu i myśle, że daje rade, oczywiscie wszystko na chybcika robione wiec nie wiem co jest co, sezony juz wszystkie kwitną, jedne bardziej drugie mniej, trzeba wycinać zólte liscie i prysnac cos na pleche, w pazdzierniku powinny byc gotowe











 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
siemanko, odwiedziłem dzis spota, podałem troche azofoski i pk13/14, zrobilem oprysk na pleche, niewiele wyciąłem ognisk, praktycznie tyle co nic, planty są w takiej sobie kondycji, dwa lezały obalone ale upadły bezpiecznie na trawke XD myśle, że 2-3sztuki beda miały problem z dojsciem do konca, reszta powinna koło 10października być koszona, może z 2 sztuki szybciej, troche fotek na pamiątkę









 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,041
Odznaki
3
Powypie****ać wek te wszytskie wielkie zbędne wiatraki , dla przewietu , ładne sezony
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Powypie****ać wek te wszytskie wielkie zbędne wiatraki , dla przewietu , ładne sezony
Kurde zastanawiam się też nad tym u siebie, czy nie zrobić im trochę przelotu...niby to nie growbox a liściuchy to prawidłowa fotosynteza...(światła teraz mało bo pogoda chujowsza), ale z drugiej strony to mniej plechy zawsze.

Też będę ciachał to wsio 10tego około. Ale u mnie to troszkę wolniej galapuje bo później zaczęło...ale jestem dobrej myśli i zamawiam pogodę na początek października! Dla Ciebie też! Pozdro. ??
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,936
Odznaki
5
Nie rozumiem po co zabierac roslinom liscie.Mysle ze na zewnatrz i tak to nie wiele da a liscie sa potrzebne.Swoja droga Ebner piekne planty
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
siemano, wieści z frontu. pare sztuk nie dojdzie na 100%, więc poszły w kibel, troche plechy sie wdarło, juz nie robie opryskow zadnych bo zamierzam ściąc wszystko do 10pazdziernika, chyba ze pogoda pozwoli to potrzymam dłuzej ale nie ma co sie łudzić:p troche jestem zawiedziony pogodą, ale na to niestety nie ma sie wpływu, zdjecia z wczoraj, następne odwiedziny spota koło 10, zobaczymy jak to wtedy bedzie wyglądać, a aktualnie jest tak:















 

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Dosyć ładnie to wygląda , ja chyba bym się bał nie sprawdzać do 10 października, chyba wolalbym to odrazu ciąć, szczególnie że wyglądają na dobrze nabite ,a plecha nie śpi :)
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,850
siemanko, wszystko ładnie sobie puchnie, część zetnę w przyszłym tyg a reszta postoi dopóki pogoda pozwoli, jak prognozy sie sprawdzą to jeszcze dobrych 10dni będzie całkiem spoko, ogólnie coraz bardziej jest zadowolony z tych fastów, ładne zbite boby powychodziły, niestety fotki są tylko takie "podglądowe" bo coś mi sie stało z aparatem i wiekszośc jest rozmyta:/ przy ścince cykne pare wyraźniejszych fot












 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,041
Odznaki
3
Trzymaj je ile da radę , ładne planty i robota wykonana , ja ciolem wczoraj dziś dokończę bo pogoda szaleje .pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół