nasiona marihuany

SYN_EBNERA - PRODUCTION

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Witam ziomeczków :crazy: U mnie cały czas do przodu z produkcją marichuaniny, więc chciałbym sie podzielić z wami fotkami, luźnymi przemyśleniami. Traktuję ten temat jako mój zbiorczy pamiętnik growera. Trochę ubolewam, że poprzedni temat zaniedbałem, ale wszystko doprowadziłem do końca. Mam parę namiotów różnej wielkości, najwięcej 120x120, dwa 240x120 i jeden 240x240, wiadomo - wenty, filtry, mieszaki, wszystko jest, nawozy standardowe, im mniej tym lepiej, czyli rhizo na weg z ziemią lightmix od plagronu w 3.5l doniczkach, na flo canna flores + green sensation i tu mieszam lightmixa z warzywną ziemią od aury, robi za***istą robote, taki allmix dla biednych :D Całe moje grow opieram na pestkach od GNOMA, przetestowane, szybkie i plonodajne.

- ak471
- ww x ak47
- strawberry
- bb x wr



1.44m2 - 12 plantów, ciete na bena, 32dni weg, 1 dzień flo




1.44m2 - 12 plantów, ciete na bena, 30dni weg, ~2tyg flo



1.44m2 - 12 plantów, ciete na bena, 32 dni weg, 1dzień flo



1.44m2 - 12 plantów, ciete na bena, 32 dni weg, 1dzień flo






1.44m2 - 12 plantów, ciete na bena, 32 dni weg, 1dzień flo






5.76m2 - 64 planty, jednomasztowce przełączone w 25dniu weg, 16stycznia, licząc tydzien indukcji to będzie jakiś początek 5tygla flo, ziemia robi za***istą robote, lightmixa zmieszałem z warzywną ziemią, worek 80l za 17zł XD, po 5tyg flo nie dałem ani grama nawozu na flo, 2 razy dałem po garsci siarczanu magnezu i to wszystko, a widać, ze dobrze im tam, leje tylko wode 6.3-6.5ph




1.44m2 - 12 plantów, ciete na bena, 32 dni weg, 1dzień flo





2.88m2 - 24planty - ciete na bena - 1tydzień flo



a tu wegownik dzis przełączony także, wszystko ładnie rośnie, zrobię następnym razem trochę więcej zdjęć, przyłożę się aby aktualizacje były często, na końcu proszę o wybaczenie za poprzednią fotorelacje która wylądowała w śmietniku przez wiele czynników, pozdro
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
jeszcze przed latem bede chciał zrewegować jakies najlepsze sztuki, 2-3 najlepiej i na nich juz bazować, sam sie wk***iam na siebie, ze jeszcze lece na pestkach, ale juz niebawem Zulu
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
Rzeczywiście, dwa razy tańsza ta ziemia. Jest tam jakiś kokos, perlit? Jakby dorzucić, to by było git, co? Muszę coś kupić teraz automatom, to by było akurat. Wezmę na test :D
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
@Gość. tak wyszło. Za dużo homopropagandy? A może...
3v7qu6.jpg
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Rzeczywiście, dwa razy tańsza ta ziemia. Jest tam jakiś kokos, perlit? Jakby dorzucić, to by było git, co? Muszę coś kupić teraz automatom, to by było akurat. Wezmę na test :D

ziemia jest za***ista ale bez zadnych dodatków, chyba ec ma około 2 wiec jak wymieszasz z lajtem to bedzie cacy, chyba ze dokupisz perlit i po prostu wymieszasz, tania jak barszcz, leci 5tyg flo i ani grama nawozu nie dałem, wiec wygoda w ch*j :p
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Super zdrowo i zielono, z chęcią będę podglądać - nadmień może jeszcze czym tam swiecisz po namiotach, bo różne widmo na zdjęciach widać. Pozdro
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,718
Odznaki
10
ziemia jest za***ista ale bez zadnych dodatków, chyba ec ma około 2 wiec jak wymieszasz z lajtem to bedzie cacy, chyba ze dokupisz perlit i po prostu wymieszasz, tania jak barszcz, leci 5tyg flo i ani grama nawozu nie dałem, wiec wygoda w ch*j :p

Za***iście. To lepiej, wezmę wór do odświeżenia ziemi pomidorom na balkon i pewnie jeszcze starczy na dodanie do Canny, która będzie po Chemdawgach :D
Gdy zaczynałem, nie sądziłem, że dojdę do kombinowania z robieniem mieszanek podłoża xD W sumie fajna zabawa.
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
jeśli to nie tajemnica..
ile tygodniowo "roboczo-godzin" zajmuje ci ogarnięcie tych wszystkich tematów?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
chemię dzielimy na nieorganiczna i na organiczną pozi. ;)

Komu by się chciało przy takiej ilości je**ć w organikę jeżeli ja miałeś na myśli
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół