nasiona marihuany

SYN_EBNERA - PRODUCTION

Wyszukiwarka Forumowa:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siemano, ostatnio nic nie wrzucałem, wczoraj porobilem zdjecia z namotu 240x240, topy ladnie puchną, nawoże green sensation + lekka dawka nawozu bo wyjadały sie mocno, jeszcze jakies 2,5tyg i bedą gotowe, moze nawet mniej, z pojedynczych boxów przeniosłem plan ty do dużego namiotu ale nie mam zadnych zdjeć, wrzuce jakos w tygodniu, uprawa idzie bezproblemowo








 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
bondziorno, wszystkie namioty planuje ściąc w do 10 maja, namiot 240x120 idzie pod kose w weekend, z tego namiotu panienki juz nawet wody nie chcą pić a na niektórych topach znalazłem banany także ich zywot dobiega końca, od 2 podlań idzie sama woda, każdy fenotyp z tego namiotu mi sie podoba, nie są może mocno nabite ale wyglądają bardzo fajniutko, namiot 240x240 postoi troche dłużej, po za tymi dwoma został mi jeszcze jeden 1.44m2, ten jako ostatni będzie koszony. Rozmyślam nad małą przerwą indorową, chcialbym posadzić troche wiecej krzaków out i na nich się skupić, wiekszośc automatów, ale to juz w osobnym growlogu out, nie ma co pier***ić, fotki niżej, jakość chu**wa, nie jest ich za wiele, nigdy nie miałem zmysłu fotografa XD

@Yebak bez hapeesa :*


240x120











240x240










120x120 niestety z hapeesem bo miały dzień








 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siema, wszystko ładnie przeschło, 6dni dochodziły do siebie, bobeczki nadają się do spakowania próżniowego. Było testowane, troche za mocny upie****acz jak dla mnie, po 2 buchach oczy mi sie zamykają, cialo robi się cieżkie, zapachy rózne, od cytrusów, po jakies korzenne, bardzo intensywne, pare fotek suszu, wyszło ~6kg więc nie ma lipy, kto chce sampla na paczkomat to pisać :crazy: zastanawiam się jak to inni robią, że krecą takie wyniki przy takich małych krzakach, ja miałem spore pałki i daleko mi było do 1g/w ale nie ma co pier***ić :) w boxie zostały mi tylko wegujące fasty i automaty n out, niedługo zaczne nowy siew, moze wrzuce sprawdzone super skunki, z których byłem tez mega zadowolony.










 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Bardzo ladne kwiatki , duzo zywicy , pocieszne szyszki.
Wynik jak najbardziej godny :)
Powodzenia na out.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół