nasiona marihuany

SYN_EBNERA - PRODUCTION

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Normalna procedura z tymi dosypywanie ziemi , robie tak zawsze u siebie z małych i dużych dnocach.
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
siemanko, a więc wieści są takie, 2 wedding cake od biogenetic wyszły chore, ale reszta pestek otrzymana od quakemind ma dużo lepszy wigor niż skunki od sensi, poprzesadzałem najstarsze do 3.5l doniczek, dalem juz 50% rhizotonica, spryskałem tytanitem, tak btw. o***ali mi przeterminowanego ... jutro zajade do nich i sprawdze czy inne tez nie są trafione, pare fotek








tak wyglądały 2dni temu





a tak wyglądały wczoraj







a tutaj te 2 mutanty WC


 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Ostatnio wrzuciłem do ziemi:

- strawberry - gnom
- c99 x guava reg - gnom
- c99 reg - gnom
- lil fast - ekoludek
- somango - gnom

Najwiecej sztuk jest strawberry, docelowo ma zostać koło 50szt w 3 boxach, 2x1.44 i 2.88, narazie maja pare dni wiec tylko jedna fota


 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siema, panny sobie weguja, pocięte na 2,4,6 odrostów, 2lil fasty to auto, wiec wpadłem na pomysl żeby dostawic box 1.44m2 i do niego wrzucić wygrane pestki problemu w konkursie pana pestki, 12 najlepszych sztuk miałem przełączyć przed światami, ale kolejny zasilacz mi się rozkraczył a wszystkie które mam są w użyciu, wiec jutro albo w czw wleci 12/12. Nuda nuda i pare fotek, nuda




 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Dobra, dzis poszedł czas zmian, w boxie 2.88m2 skróciłem długość dnia do 11h47m i zostawiłem 24sztuki, leje samo wodę z rhizo od canny, przy przesadzaniu dodatkowo siarczan magnezu wrzuciłem, doly wygole za pare dni jak pójdą w górę trochę, reszta plantów dalej weguje ale już wszystkie sa w 11l donicach oprócz automatów od pana pestki






 

mleko1986

Well-known member
Rejestracja
Lis 21, 2023
Postów
183
Buchów
460
Klasa, hps, odblysnik gięty na podłokietniku fotela w batwinga. Typowy old school. Chyba ciepło tam masz, trochę stresu widać na liściach, ale chyba bez tragedii.
Podoba mi się :)
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
W dużym namiocie ładnie już wszystko kwitnie, mogę powiedzieć, ze pierwszy tydzień flo za mną, dziś tylko fotki z dużego, z małych dodam po indukcji. Co do automatów - ostatni raz cos mnie pokusiło żebym je posadził, strasznie nierówno idą, aż wstyd wrzucać zdjęcia, pare ładnych sztuk by się znalazło, ale jak już rosną to niech rosną, na prąd będzie










 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Siema, po krotce, w dużym namiocie leci początek 4tyg flo, w małych jakiś 2, pogubiłem się, wszystko idzie w miarę Ok, jeden somango mi pohermil i lekko puścił pyłek ale to przy dole wiec bez strat

2 automaty eko
















I najlepsze na koniec, namiot automatów, jest grubo, tak w skrócie


 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
Ja to podziwiam ludzi którzy uprawiają automaty, trzeba chuchać, dmuchać, łodygi podszczypywać, za długo trzymałem w małych doniczkach no i efekty są😎 automaty ekoludka cięte na 4 pałki w momencie kiedy nie wiedziałem, ze to automaty i jakoś się zebrały, mysle ze 2-3tyg i będę je cial, porobie lepsze zdjęcia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół