nasiona marihuany

syntetyk czy czyste zioło

Wyszukiwarka Forumowa:

okel123

New member
Rejestracja
Lip 26, 2021
Postów
1
Buchów
0
witam pomoże ktoś w ocenieniu czy zioło jest czyste czy to syntetyk
i czy to normalne że ma się uczucie na twarzy np. palenia skóry po dużej ilości przy pierwszym razie


 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Nie wiem, jakieś odczynniki, testy chemiczne? Idź do laboratorium, zapłać pare stówek i Ci podadzą cały skład, % udziału danej substancji. (Nie pod***ią Cie na psiarnie) i tyle. Chyba że ogarniasz chemie i masz sprzęt. Na oko nikt nic nie powie, skoro sam masz w ręku i możesz powąchać, pościskać. Sam nie jesteś w stanie określić, jakim cudem ze zdjęcia mielibyśmy to zobaczyć? Z haszem jest łatwo, podpalasz i jak leci Czarny dym jak z opony no to masz fakehash, może z ziołem da radę tak samo? Idź do laboratorium, jak wyjdzie maczanka, wy*** się na typa, puść fame wśród ziomków i niech typ już nie rzuca tematem, bo to niebezpieczne.
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Prosta metoda na sprawdzenie czy coś jest nie tak z danym materiałem to próba popiołu. Skręć lolka bez żadnego tytoniu i zacznij jarać, jeżeli popiół jest jasno szary lub po prostu szary i "luźny" to z ziołem wszystko ok. Jeśli popiół będzie czarny i zlepiony to najprawdopodobniej coś w środku jest, ale nie wiadomo czy to po prostu nie wypłukane nawozy czy jakaś maczanka.

Najlepsza metoda na dobre dojście? Zacznij sam uprawiać, a będziesz mieć pewność co palisz. Jeśli kupujesz to wyjścia nie ma, albo się zgadzasz na taką trawę, albo nie palisz bo się boisz o zdrowie :).

Pozdro
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Albo taki kozak że ryją wykręca hehe. Tak serio to co opisujesz to odrazu mi się kojarzy z opowieści ludzi co palili dopy te same efekty głowa w ogniu i ch*j
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Po zdjęciach nie idzie poznać po zapachu lekko czuć.Nie jest naturalny tylko chemiczny a przy paleniu na ogół lekko słodki smak na języku. Opis który dałeś pasuje do maczanego tematu. Takie palenia na ogół jest bardzo suche jak siano wręcz twarde.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół