nasiona marihuany

Systemy regulowanych zawiesi do lamp. Wasze pomysły.

Wyszukiwarka Forumowa:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Szukam sprawdzonych systemów do zawieszenia lampy z regulacją wysokości. Z czego korzystacie? Jak się to sprawdza?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zależy od lampy w zasadzie i ich ilości. Pod lekkie HPSy czy małe ledy to Easy Rolls najwygodniejsze. Duże panele LED czy HPSy w wentylowanych odbłyśnikach albo lampy sprzężone z balastami to prohangery albo po prostu łańcuchy.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
:tiphat:
Może to Cię jakoś nakieruje.

Zawsze spoko se coś samemu za free sklicić..

Elko <- click it!
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ja tam od wielu wielu lat uzywam tylko druta ogrodniczego powlekanego zwanego tez drutem naciągowym.
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Nie bede sie sprzeczał ale uzywałem łańcuchów i irytowały mnie bo sie np. plątały i niewygodnie było jak lampa w górze i nadmiar łancucha trzeba gdzieś nad lampą trzymać . . .

Na drucie podnosze, drut zaginam i cyk zrobione ;), podneisienie lampy trwa 5 sekund . . . nadmiar druta obcinam bo tani . . . dodatkowo taki drut przydaje sie przy LST, suszeniu/wieszaniu otrymowanych roslin itd . . . używam go przy każdym grow do wszystkiego . . . no ale co kto lubi . . .
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Jeśli to box to ja kiedyś kupiłem taką suszarkę podwieszaną jak to kiedyś w blokach się montowało nad wanną lub na balkonach.Przerabiałem to i tylko ciach za sznureczek i możesz sobie kontrolować co pół centymetra jeśli chcesz.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
kontrolować co pół centymetra jeśli chcesz.

Miałem takie coś w łazience i strasznie mnie denerwowało : plątały się sznurki i w ogóle było to krzywe : pewnie dlatego, że stare i zużyte.
Fajny pomysł.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ja tam uzywałem o takich :
Uchwyty-wieszaki-zawieszki-do-lamp-EASY-ROLL-ROLLS

koszt ok 20zl za dwa placilem , sa dosc mocne i spory maja udzwig wydaja sie nawet porządne , jedyny minus karabinczyki mogly by miec lekko uszka wieksze bo na rurke z boxa ta górna nie zalożysz odrazu kupiłem za 1,5 wieksze karabnczyki do ktory podpinam te i wszystko smiga
calkiem fajne szybko sie reguluje ma zapadke wiec przy podnoszeniu dosc precyzyjnie sie tym reguluje opuszczas zwalniajac zapadke
nadmiar lancuszka do ktore to mam zamontowane mam przypiete zeby sie nie platało ale jak raz zapniesz lancuszki to mozna je uciac bo przeicez tym regulujesz a nie lancuchami ja tam sobie to chwale , tanie rozwiazanie i wygodne
dwa na jedna lampe i równiutko lampe ustawisz , przy wolnym czasie wkleje jakies foto zawiesia z lampa
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
ja tam uzywałem o takich :
Uchwyty-wieszaki-zawieszki-do-lamp-EASY-ROLL-ROLLS

koszt ok 20zl za dwa placilem , sa dosc mocne i spory maja udzwig wydaja sie nawet porządne , jedyny minus karabinczyki mogly by miec lekko uszka wieksze bo na rurke z boxa ta górna nie zalożysz odrazu kupiłem za 1,5 wieksze karabnczyki do ktory podpinam te i wszystko smiga
calkiem fajne szybko sie reguluje ma zapadke wiec przy podnoszeniu dosc precyzyjnie sie tym reguluje opuszczas zwalniajac zapadke
nadmiar lancuszka do ktore to mam zamontowane mam przypiete zeby sie nie platało ale jak raz zapniesz lancuszki to mozna je uciac bo przeicez tym regulujesz a nie lancuchami ja tam sobie to chwale , tanie rozwiazanie i wygodne
dwa na jedna lampe i równiutko lampe ustawisz , przy wolnym czasie wkleje jakies foto zawiesia z lampa
@Gość. Ja też te polecam. Używam z pełną przyjemnością.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół