nasiona marihuany

SZacunek na forum kultura osobista i te sprawy

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
C

cwelowicz

Guest
Ja mam kolegów tu i tam a tobie żal du*e sciska ze nie masz nigdzie?dziwny jest twoj napływ zainteresowania tym forum w momencje rozpadku.Czyzbyś zauwazył dla siebie szanse zaistnienia?bo wcześniej byłęś nikim.Czy sie myle
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Kot odkąd tu jest interesował się tym forum, znacznie bardziej niż Ty, choci. Nie zawsze było to widać z Twojego poziomu. Może stąd wrażenie że znikł i potem się pojawił.

Super Modzi mogą ale nie muszą pokazywać growów. Ja jestem pod tym względem wyjątkiem; większość zielonych nie pokazywała nic.

Nie rozumiem na czym są oparte zarzuty userów co do buractwa załogi w ostatnim czasie. Pamiętacie Shadowa? Nigdy nie zrobił growu, nawet nie growloga, on nic nie uprawiał. Jak dotąd nikt się nawet nie zbliżył do jego pułapu agresji i disowania ludzi. Co nie zmienia faktu że czasem za nim tęsknimy : )
 
D

delete

Guest
Hehe - choci, zapytaj sie swoich kolegow z ceelowni kim byl tutaj Kot kilka lat temu i kto z nich kiedykolwiek bedzie mogl sie z Kotem rownac :)
 
G

Guest

Guest
Anton modzi nie muszą pokazywać growów , a zwykły user musi ... z naciskiem na to drugie dlaczego ?

co do reszty spamu nie mam - pytań ;)
 
C

cwelowicz

Guest
Anton ja nigdzie nie pisałęm ze sie bardzo interesuje tym ani tamtym forum,mam inne priorytety niestety.
Co do mojego poziomu sprecyzuj o co Ci chodzi,ale zgodze sie ze nie zawsze był wysoki ,w prosty sposób moge Ci to wytłumaczyć, poprostu nie zalezało mi na tym zeby był wysoki,potrafie sie dostosować do panujacego.


prymityw dopasowałęś sobie nick odpowiedni obstrańcu.

a ty kot masz zdecydowany przerost ego,nikogo nie musze sie pytać doskonale wiem,ze jesteś nikim, na kazdym kroku to pokazujesz, ,masz klapki na oczach zapie****asz jak koń ,zero przyszłosciowego myślenia.
Co ci trzeba przyznać ze jesteś za***istym aktorzytną,jak grasz hydrant to nawet psy cie olewaja hue hue
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Nikt nic nie musi pokazywać, kwestia w tym czy ktoś chce mieć tytułowy szacunek czy nie.

Mówiąc o poziomie miałem na myśli strukturę forum.

Przerost ego tu ma dużo ludzi.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Nikt nic nie musi pokazywać, kwestia w tym czy ktoś chce mieć tytułowy szacunek czy nie.

Jedno to szacunek do drugiej osoby, podyktowany zwyczajną kulturą osobistą i należny a priori każdemu bez wyjątku, a drugie, to swego rodzaju prestiż, autorytet, uzyskiwany kiedy użytkownik przedstawia swoje dokonania na forum. Co innego, kiedy ktoś okazuje się chamem i pierwotny szacunek już mu się nie należy. Takiego spławia się w kulturalny sposób, bo nic tak nie cieszy jak obsztorcowanie delikwenta w słowach dlań całkowicie niezrozumiałych. :)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
co kot tu robił dawniej to nie wspomne. ile pestek za***istych rozdał i jego słynne krosy

O ku**a Tobie nawet mydło niepotrzebne tak włazisz :crazy:.
Szanuj się chłopie troszkę <joint>
 
G

Guest

Guest
Jaki k***** prestiż , czy ja za to zostanę wyniesiony na ołtarze , prymityw faktycznie przegina rurkę , w środowisku prywatnym każdy ma prestiż a czy tak naprawdę staje się przez to lepszym człowiekiem , wszystko popadnie w niepamięć tak jak ten watek za tydzień .
Ze starego nowego nie zrobisz , a nowe i tak nie będzie działać jak stare .
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
ostatnio forum haszysz zmierza w linii pochyłej w dół i jest to smutna prawda. nie widzicie tego? ludzie którzy mieli tutaj konta od kilku lat nagle stali się łamiącymi regulamin zdrajcami od zawsze knującymi przeciwko forum... paranoja

pakonopny, SOM, DC Shoes, perseusz, monopolowy, klepnix, always-stoned, speedy, smiechlik, stu, skynet, eszte, yoda, cosa nostra

to są ludzie których aktualna moderacja sama przegoniła, ludzie o poziome ponadprzeciętnym!

ch*j z cwelownią, smutne jest to że przez wasze zachowanie haszysz umiera.............



:D

Widac bardzo ze jestes aktywnym userem tego forum ze sie wypowiadasz :) Panu juz podziekujemy
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Wystarczy już tego, debata staje się jałowa. Zamykam.

Edit: Przenoszę z ogólnego tutaj żeby nikt nie mógł czytać poza kolorowymi.
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół