nasiona marihuany

Szafbox 0,32m2 bez doniczek

Wyszukiwarka Forumowa:

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Siema.

Przychodzę z takim pytaniem, czy można zrobić boxa z szafy (dawne PRL) z 2 drzwiami 180x60x50 wyłożyć całą szafę folią mylar, i na dole jest półeczka na wysokości około 30cm. I mam zamiar użyć tej półeczki jako podstawy porobić otwory w desce oraz przegródki i nasypać ziemi tak, żeby nie tracić niepotrzebnego miejsca ( jak wiadomo doniczki na dole są zwężone naawet te kwadratowe) a że tak powiem bardzo zależy mi na miejscu. Szafa po wszystkim i tak pójdzie na śmietnik więc tym że coś się zniszczy się nie martwię. Bardziej chodzi mi o to czy można użyć tego rozwiązania z przegródkami zamiast doniczek?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Wydaje mi się że tak, swoją drogą nie lepiej wyj***c tą deskę całkowicie zamiast robić otwory? Fajnie jak byś zdjęcie wstawił
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Wydaje mi się że tak, swoją drogą nie lepiej wyj***c tą deskę całkowicie zamiast robić otwory? Fajnie jak byś zdjęcie wstawił
Deskę jak wywalę całkowicie to może być problem jakbym ewentualnie przelał kiedyś czy coś, a tak byłby odpływ + recyrkulacja powietrza od dołu.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
jak możesz to wrzuć zdjęcie środka to coś więcej pomyślimy
 
U

Usunięty 79633

Guest
Możesz zrobić sam doniczkę, wystarczy formę wypełnić folią. Może to być skrzyneczka itp.
Doniczka to może być agrowłóknina zszyta na miarę. Reklamówka foliowa itp. Do wyboru do koloru.
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Możesz zrobić sam doniczkę, wystarczy formę wypełnić folią. Może to być skrzyneczka itp.
Doniczka to może być agrowłóknina zszyta na miarę. Reklamówka foliowa itp. Do wyboru do koloru.
Tak tylko problem jest w reklamowce z odprowadzeniem wody. Źle mnie zrozumieliście, nie chodzi o to że chce przyoszczędzić na doniczkach tylko wykorzystać maksymalnie powierzchnię na ziemię bo jak dam doniczki to będą 5L a jak zrobię moim pomysłem to będą miały 8L.
 
U

Usunięty 79633

Guest
W reklamówce robisz dziury, tak jak w doniczkach :)
Ja rozumiem Ciebie, mam mikroboxa 90cm wysokości.
Używałem w nim 4 growbagi 18x18x15
A ostatnio 2x bańka 5l postawiona poziomo niższa o kilka cm. Nie wiem czy jest sens walczyć o te kilka litrów, lepiej mieć kilka cm wysokości więcej :)
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Na wysokość to mogę pociągnąć ile chce :D a z tymi reklamówkami to pod spód jakieś podstawki czy coś żeby wodę odprowadzało dobrze? Ogólnie mam ambitny plan 8 AF na 60x50 ewentualnie 60x80 ale wtedy raczej 10AF.


Jak ktoś uważa że to niemożliwe zapraszam na fotorelacje tego Pana:
 
U

Usunięty 79633

Guest
Weź 60x80, daj doniczki 20x20 5.7l, wejdzie Ci 12 szt i leć z automatami. Więcej nie trzeba.
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Mówisz że 5,7L wystarczy? Z tego co czytam to optymalnie koło 10 dlatego chciałem zrobić 8L. Masz jakieś doświadczenie co do tego czy w 5,7 nie będzie problemów?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Tak, aktualnie kończę grow w bankach 5l ustawionych poziomo. Aktualnie skrobię FR, puszczę potem linka.
Tutaj sezony w 4.5l

Tutaj automaty w 5l
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół