nasiona marihuany

Szczepionka na dragi

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Wiecie jaka chu*nia? W angli maja wprowadzić szczepionki na narkotyki. Tz po zapodaniu czegos takiego dziecko nie bendzie maiło po niczy fazy... Na hypper realu czytałem...

Taka ***ana wolnosc... Na szczescie mnie tym nigdy nie zaszepią... :smurfin:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Prawie na pewno to jakaś absu****na plotka, którą h zamieściło. Przypuśćmy, że dziecko dostało taką szczepionkę, która musiała zablokować receptory opioidowe( odpowiedzialne za działanie morfiny, heroiny itd) . Przy bólach nowotworowych podaje się morfine, która oddziałuje na w/w receptory i co wtedy ? Tylko leki-opiaty działają skutecznie na tego typu bóle.

Bzdura straszna.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Nie bym był taki pewien... Ja wiem ze Ci sk***iele mają rózne pomysły...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Bądźmy realistami, nie paranoikami.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no pozatym sa grupy narkotykow dzialajcych w ten sam sposob, ale te grupy od siebie roznia sie czesto diametralnie, wiec nie ma raczej mozliswosci zablokowania kazdej z nich... Pozatym tak jak mowi sleja, takie cos uniemozliwilo by leczenie wielu chorob, poczwszy od kaszlu... Wiec to raczej jakas wkreta...
 
C

CTX

Guest
Heh... to by musieli praktycznie cały mózg zablokować :O
HAHA :D Nie, to napewno nie przejdzie
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
eeee tam czego się bać. jesli to wprowadzą to będzie pewnie w ch*j drogie i mało kogo będzie stać zeby dziciakowi takie coś zapodać. A jeśli nawet to pewnie szybko nasi ludzie wymyślą jakieś antidotum :bounce:
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
A zresztą o czym rozmowa jak będą te szczepionki to są one dla dzieci.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
sleja chyba juz obalił ten mit
przeciesz jak takie cos by weszło to by była taka furora tym by mozna leczyc narkomanow ja bym tego niedozył ale moje wnuki by se nawet nie przypaliły ziela prze***ane co z tego ze wymyslą takie cos jak np syrop na kaszel to drag
ale jak by takie cos weszło to i tak by było antidotum natto

sleja jak zwykle obalił mit
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
eeee tam czego się bać. jesli to wprowadzą to będzie pewnie w ch*j drogie i mało kogo będzie stać zeby dziciakowi takie coś zapodać. A jeśli nawet to pewnie szybko nasi ludzie wymyślą jakieś antidotum :bounce:

Gdyby nawet, to tańsze niż walka z narkotykami.
 
A

abc

Guest
tylko nie dopuscie do tego (jesli to prawda) zeby wasze zony zaszczepily Wasze dzieci w przyszlosci :) (jak bedziecie je miec xD)
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Taaa... a świstak siedzi i zawija hasz w te sreberka...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A widziałeś kiedy była ostatnia wypowiedź? Pozatym temat uwazam za zamknięty bo żadnych szczepionek niema i w najbliższej przyszłości nie będzie. Powody podał pan P.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół