nasiona marihuany

szczypior pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:
N

nonek

Guest
czy mocno śmierdzi szczypior jak się go oduje w boxie w pokoju ? czy nie smierdzi ? wiem ze go ladnie czuc jak się suszy, czekam na odp.
Pozdrawiam
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Czuć w pomieszczeniu zapach jest rózny a jego intensywność zależy od odmiany

naprzykład

Skunk#1 - mocny zapach
Nothern Light - słaby zapach
 
N

nonek

Guest
a co byście powiedzieli jak by dac dwa wiatraczki i miec szczelny box jeden by wysysal powietrze z boxa i by na nim byl zamontowany filtr powietrza - zeby nie bylo czuc mocno.. a drugi by dawal powietrze do środka- nawet by dwa mozna takie dac co by do środka dawaly a jeden by wysysal z filtrem, co myślicie o tym pomyśle? :alien:
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Na takiej zasadzie właśnie działa filtr z węgla aktywnego[do kupienia w akwarystycznym]
 
N

nonek

Guest
i jak się sprawdzają taki filtry ? testowal ktos ? :) co lepiej kupic jonizator czy ten węgiel aktywny ?- i jak ten węgiel zamontowac bo o jest w postaci granuratu.. allbo jakis inych malych kamyczków
 
M

MILKA

Guest
Jonizator napewno jest doroższy!!!! od węgla tutaj ktos opisywał jak się robi ten filtr weglowy!!!napewno Ci pomoze!!!
 
N

nonek

Guest
wiem ze jonizator więcej kosztuje ale co daje lepsze efekty ? ma ktos schemat jak zrobic ten filtr z węgla?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Kup sobie jonizator i po zabawie ja bym wolal kupic niz sie mezyc i robic jakis węgiel ...
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
węgiel aktywny usuwa owoiele lepiej zapach niz jonizatory
 
N

nonek

Guest
Jak ktos ma opis jak zrobic filterek z węgla to niech zapoda ten opisik...
dzięki z góry
pozdro :alien:
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
milka ten jest chyba do wody, spójrz na nick kolesia co to sprzedaje :?
Usuwa chlor itd. Dobry jak ktos ma kiepska kranówę.

ale na podobnej zasadzie mozna skonstruowac własny filtr.

Do ujścia powietrza od wentylatora przytwierdzić tubę, z siatka po obu stronach, a wewnątrz granulki aktywnego węgla.
 
N

nonek

Guest
dobra będe cos robil jak cos to dam fotki jak to wyszlo i opiszę , mam nadzieje ze bedzie spelniac swoją rolę... :alien:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół