nasiona marihuany

Szevo's Outmix'20 pandemia out[paf Sweet Seeds, os Zielona Masa, Deuter, af os Queikmind]

Wyszukiwarka Forumowa:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemano wszystkim:salut:
Na moich rejonach mija kolejny pogodowo z***any tydzień!!! Co to za spie****ony rok,to się powoli w dupsko nie mieści. Tak kiepskiego lata nie pamiętam, temperatura 18-20° to jakieś kiepskie żarty,do tego burze i gradobicia. Także bez wielkich nadziei udałem się na spota z butlami papu i oprysku. Lecz wbijając na spota auto ukazał mi się taki widok
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Szczerze to takich auto to jeszcze nie odwaliłem. Najwyższe to ze 150 cm wysokości. Wszystkie dostały nawozem na kwitnienie 8-36-48 npk w małej dawce+ oprysk z samego siarczanu magnezu. Wszystko cudnie słodko pachnie,cukierkami i owocami,kozak geny od queikmind i zielona masa. Mają potencjał jak sam ...UJ i gdybym dał im miejsce to wydaje mi się że potrafią zapełnić sporo przestzeni. Także na takie os to ja chętnie się zgłaszam hehe. Naprawdę dzięki za takie dary
Tu C4
displayimage.php
[/url][/IMG]
I fotka na dowidzenia
displayimage.php
[/url][/IMG]
Teraz czas na sezony,także przedzieram się przez chaszcze i pokrzywi,a tu na spocie taki widok
displayimage.php
[/url][/IMG]
Po zrobieniu fotki zabrałem się za ogarnięcie pokrzyw,podlewanie i oprysk( do siarczanu dodałem asahi). Nawozy standardowo biohumus i astvit. Mocno się wszystko krzaczy na boki, planty zdrowe i na moje oko bez niedoboru czy innych przypadłości. Żadnych szkodników nie zauważyłem,także jest spoko. Deuterowy Super Skunk i Black Domina już ochoczo wbijają na kwitnienie i jestem przekonany że za tydzień już zaczniemy finałowe odliczanie do :harvest: Liczę na poprawę pogody,chociaż nie nadrobimy już tego co niedopisało,także nerwa mam tym bardziej że widzę niewykożystany potencjał genów i samego spota. Dość żali,fotki.
Mały Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
Duży Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
Mały Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
Duży Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
I startujący z flo mały Frost
displayimage.php
[/url][/IMG]
Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
S.A.D 1
displayimage.php
[/url][/IMG]
S.A.D 2
displayimage.php
[/url][/IMG]
Sweet Chease
displayimage.php
[/url][/IMG]
Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
No i spocik po obróbce
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tyle w tym tygodniu ode mnie, do zo za tydzień
Pozdro #ekipa
 
Ostatnia edycja:

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Chyba obok siebie mieszkamy bo takie same mam spostrzeżenia co do pogody :jprd: Ale jak ktoś nie ziewał w czasie przygotowań lub miał dobrą ziemie na spocie to i tak jest efekt co twoja fotorelacja i parę innych potwierdza.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Jak na moje oko to s.a.d po treningu przebił 2 m, ten bez lst ma z 170-180 cm. Sweet Chease ponad 2 m, największy mam wrażenie to Cream Caramel, na pewno ponad 2 metry. Ale myślę że Critical od Deutera będzie najwyższy bo ma prawdopodobnie najwięcej sativki w genach... Tak gdybam po rozmachu między piętrami. W ogóle co to za moda w tym roku na forum z tym mierzeniem? Kompleksy małego pyrdka macie??? Jak chcecie indice z sativami porównać? Plon zweryfikuje jakie duże kszuny wyszły,tyle.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemano wszystkim
Za nami kolejny tydzień z pogodą w sumie dupowatą jak na środek lata. Letnie były dwa dni,reszta to zonk :jaja::shit::thumbs-down-hand-sm Dopiero od dzisiaj w prognozie 4 dobre dni typowego lata,może w tym tygodniu też lepiej sezony zareagują na skracające się dni. Wszystkie Deuterowe geny na preflo, tylko Super Skunk wbił już typowo na kwitnienie. Black Domina prawie, ale nie tak dobitnie jak Skunk,Critical też się zastanawia. Że stajni Sweet Seeds to Słodki Serek jest najbliżej kwitnienia. Ma sporo białych włosków, praktycznie w takim stanie jak Black Domina. S.A.D i Cream Caramel też na przedkwitnieniu,no ale po zeszłorocznych Killer Kushach wiem że pewnie do połowy sierpnia nawet poczekam zanim rozkwitną...
Automaty za to kwitną na całego,ogólnie mega busz się z od***ał. Nie ma śladu pleśni na szczęście,chociaż awaryjnie miałem środek,ale zostały niepryskane. Wszystko dostało papu,sezony oprysk z asahi. Standardowo popielone i tyle co mam do napisania. Czas fotek

Spot auto
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Spot sezon
displayimage.php
[/url][/IMG]
Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Frost już kwitnie
displayimage.php
[/url][/IMG]
Sweet Chease
displayimage.php
[/url][/IMG]
S.A.D.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
2x S.A.D. i Black Domina już się zrosły...
displayimage.php
[/url][/IMG]
W tym tygodniu tyle ode mnie, trzymajta ramy to się nie posramy!
Pozdro #ekipa
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Elegancko idzie, zdrowiutka zieleń daje kamuflażu jak trza :sunny:
Powodzenia do samego :harvest:
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
No ładne te marihuany masz :brawo: . Jak pojawia ci się pleśń na spocie to ja bym psiknął już czymś mało inwazyjnym coś ala polyversum
:salut:
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Na razie nie ma pleśni, oby tak zostało. A w razie wu mam topsin 500sc z zeszłego roku,też dał radę. Zobaczymy za tydzień co się dzieje, zapobiegawczo zabiorę znowu że sobą,ale nie lubię pryskać kwiatków chemią.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
poliversum to nie chemia to żywy organizm i potwierdzam że zapobiegawczo bardzo dobrze sie sprawdza w szczególności jak chcemy pozbyć się patogenów w otoczeniu planta.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
No dobra,wyczytałem że to się leje pod planty... czy pryskacie to na rośliny???
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
oczywiście można pryskać, tylko musisz mieć czysty opryskiwacz, i jeśli wcześniej pryskałeś chemią to może obniżyć jego skuteczność.
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Sory szefie trochę cie w błąd wprowadziłem ja używałem previcur to mogę go polecić ale myślę że polyversum też działa. Pryskać jak najbardziej ,podlewać można ale ten środek zabija grzyby itd a grzyby masz też w korzeniu tylko te pożyteczne i one też giną. Wydaje mi się że podlewać można ale jakoś przy końcówce flo albo jak plecha za mocno atakuje bo plecha zaczyna się od korzenia(tak mówią).
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemano wszystkim
Dzięki za porady,za to uwielbiam forum. Cały czas coś nowego się dowiaduję :good: Po wizycie i przeglądzie to stwierdzam że nie ma potrzeby interwencji w sprawach pleśni,no ale na paf na bank zacznę to stosować prewencyjnie. Wrzesień lubi spłatać figla,a piździernik to pewna pleśń. No ale wracając do spraw obecnych to jest git. Wszystkie panny żyją i mają się dobrze. Automaty zaczynają konkretnie puchnąć(tu się przyznaję do ciachnięcia 3 szczytów), dostały astvit+ biohumus+ nawozy na flo+ oprysk z siarczanu magnezu. Prawdopodobnie ostatnie pryskanie mają za sobą,no chyba że coś przez ostatnie 2 tygodnie ich życia się wydarzy... Sezony pogoniły i w tym tygodniu miałem wrażenie że mocno na boki porosły. Black Domina zdecydowała się rozpocząć kwitnienie i jest z 10 dni za Super Skunkiem. Reszta ma wy***ane i się ociąga,ale na razie nie ma presji czasu. Tak jak automaty,dostały porcję papu i dodatkowo podsypałem wszystko dolomitem i do oprysku dodałem asahi. Trochę poprawiłem trenowanie i musiałem podeprzeć Sweet Chease bo się położył na glebę. Sorki panowie za jakość zdjęć,ale wyjątkowo byłem na spocie chwilę przed zachodem słońca(z radia sety z sunrise heh) a nie do południa i że w moim fonie mam tłuczek do mięsa a nie aparat,to wyszło słabo. Dobra czas fotek
Spot auto
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Spot sezon
displayimage.php
[/url][/IMG]
Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Mały Frost
displayimage.php
[/url][/IMG]
Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
SAD
displayimage.php
[/url][/IMG]
No i zastała mnie noc
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tyle tym razem, jeszcze raz sorki za fatalne foty,następnym razem będzie lepiej. Pozdro # ekipa
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siema, witam wszystkich
Kolejny niestabilny pogodowo tydzień za nami, w ogrodach jednak postęp jest. Za tydzień nastawiam się na większe koszenie automatów,topki ładnie puchną. Dałem spokój z nawozami dla nich, niczym nie pryskałem. Oczywiście najtłustsze dwa boby zabrałem na przemiał, co by nałóg zaspokoić.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Na spocie sezonowym po staremu, czyli Super Skunk, Black Domina i Frościk od Deutera kwitną,cała reszta czeka. Wszystko rośnie w najlepsze, tylko trochę podkarczowałem chwasty i w sumie tak jak z automatami tak i tu nic dzisiaj nie dałem panną do jedzenia nic poza wodą z miodkiem. Za tydzień coś poleci,tymczasem tyle w temacie
displayimage.php
[/url][/IMG]
Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
Sweet Chease
displayimage.php
[/url][/IMG]
Frościk
displayimage.php
[/url][/IMG]
Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
S.A.D.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Tyle tym razem, pozdro forum#
Nara
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemanko wszystkim.

Pierwszy dobry tydzień z pogodą tego lata mamy za sobą,kolejny przed nami. Dopiero teraz panienki pokazują pazur i rosną jak po***ane. Ale wszystko po kolei. Większość automatów wczoraj została ostro przykoszona,całe pozostały tylko GSC, skittelsy i grapefruity. Ciasteczka pod kosę za tydzień polecą, a pozostałe może nawet i ze 2 tygodnie??? W każdym razie fotek automatów nie mam,może jutro z suszenia jakieś pstrykne. Teraz spot sezon, po wejściu aż ***łem karpia tak laski przytyły. W sumie widać zero niedoboru,więc zapodałem sam astvit z wodą do jedzenia i tyle mojej pracy w tym tygodniu. Za tydzień będę musiał poświęcić czas i posuwam trochę liści od dołu co by przeciąg zrobić. Dobra,tyle pitolenia,foty.
Spot po całości
displayimage.php
[/url][/IMG]
Critical
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
Sweet Chease
displayimage.php
[/url][/IMG]
2 x S.A.D.
displayimage.php
[/url][/IMG]
Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tu widać jak się wszystko zrasta, dwa Criticale, Super Skunk i Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
Z tej strony Sweet Chease, 2x S.A.D. i Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tyle, pozdro wszystkim
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół