nasiona marihuany

Szisza

Wyszukiwarka Forumowa:
A

abc

Guest
Wie ktoś jak ją zrobić ? Może macie jakiś sposób działania i budowa od środka ? najlepiej zdjęcie :)

Pozdr :wink:
 

Kummeraz

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2005
Postów
39
Buchów
0
cos mi sie wydaje ze nie dasz rady tego zmontowac samemu z jakis domowych :D produktow chyba ze jestes bardzo pomyslowy a zdjecia poszukaj sobie w google albo w jakims sklepie np www.hemp.pl
 
A

abc

Guest
No może mi pomóc kolega, kuzyn, i wiele innych ludzi który coś majsterkują :)
Chodzi mi o to jak jest zbudowana w środku :) bo wygląd zewnętrzny znam :p
 
A

abc

Guest
Dzięki :p ale nie zamówie bo mam lat (rocznikowo) i starzy by się nie zgodzili :/ bo po co mi tak dla ozdoby... :D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ja mam 15 (rocznikowo 16) i kupiłem szisze na allegro koledze na mikolajko. Jego mama wie że on pali z niej tytoń.
 
A

abc

Guest
Heh :) ale ja nie pale tytoniu :p nie lubie :alien:
Jak bym miał budowę od środka.. chociarz opis gdzie i jakie rurki prowadzą.. :p

Pozdr
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
to przeciez jest porpostu faja wodna, jakis czas temu w***alem schemat. Musisz tylko uzystak orientalny wyglad no i wężyk giętki skąś załatwić. Pozdro
 
A

AleCozzta

Guest
A ktos wie jak z takiej orientalnej sziszy palic ganje? Bo tam jest cybuch z duzymi otworami, przypuszczam ze trzeba wymieszac z tytoniem do faj wodnych(nie jest sypki, to melasa).
 
M

Melckor

Guest
Walisz tak jak fajke wodna, dodajesz mase rureczek (np. od bidonów, w rowerowym kupujesz) walisz cybuch i węgielkiem odpalasz, nie ma różnicy czy jest z tytą czy nie. Kladziesz bobka albo lekko pocięte palenie. :king:
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
moja szisza :)

Ja osobiście pale z czegoś takiego :) zakupiłem to w zeszłoroczną zime na andegrandzie i musze przyznac ze sprawdza sie znakomicie!weed pale często z tytoniem truskawkowym bądz z karmelowym!te dwie kompozycje odpowiadają mi najbardziej!efekt jest za***isty!nie wiem czemu ale zdecydowanie rózni sie od palenia z fajki wodnej!Jeśli do wody wrzucimy kostki lodu bądz skórki z pomarańcza mozemy uzyskac inny,przyjemniejszy smak dymu!Słyszałem także o wlaniu do dzbana soku malinowego z wodą ale powiem szczeże ze nigdy tego robiłem....W skład zestawu wchodzą:szczypczyki do węgielków,siteczko do baczki,komin do ogólnego poprawienia palenia sie węgielka i do uniemożliwienia rozdmuchiwania sie popiołu no i oczywiście szisza :) .Ogólnie mówiąc fajna zabawka.pozdro :queen:
 

SKiP

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2005
Postów
48
Buchów
0
Jest polskie forum o shishy...
Zrobiłem tam konto i zapytalem sie ich jak uzyskac lepszy efekt gęstrzego dymu, cos tam mowili o tytoniach roznych. W nastepnym poscie napisalem ze musze chyab dodac weeda zeby miec lepszy dymek. Dostalem bana za to ze pisalem o narkotykach na ich forum...
Zenada... co za smiecie :flower: :geek:
PEACE
wlasnie pale shishe i wlalem 50/50 woda/lod. Efekt jest nieziemski, dym jest chlodny i gesciejszy ;) Lecz nie ma to ja dobry bluncik przy snoopie :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół