nasiona marihuany

SZKLARNIA PYTANIA !!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

ostin

Member
Rejestracja
Sty 27, 2006
Postów
10
Buchów
0
Posiadam szklarnie 180cm wysokości 2 m szerokości i ok 5 m długości mam zamiar wysadzić w niej ok 10 krzaków !!!
Mam kilka pytań o chodowle:

1. Jaka odmiana będzie sie najlepiej nadawała pod moją szklarnie ? będzie miała dobrą moc i będzie łatwa w chodowli ?
2.Czy mam trzymać rośliny przez jakiś czas w domu ? jak tak to czy musze kupywać jakieś lampy czy rośliny mogą stać na parapecie przez pewien czas ?
3.Czy stoswać jakieś nawozy ? jak tak to które i kiedy zacząć nawożenie ?
4.Jakich lamp mam użyć na pierwsze 2-3 tygodnie tak aby mnie za drogo nie wyniosło ?
5.Jaki plon jestem w stanie zebrać ?
6.Mam zamiar zamówić nasiona z tego seedshopu: www.seedboutique.com ? Nie zostane okradziony ?

ps. Jeżeli macie jeszcze jakieś inne rady co do chodowli w szklarni to też możecie mi o nich napisać bo jestem początkujący i każda rada mi się przyda !!!
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Jaka odmiana będzie sie najlepiej nadawała pod moją szklarnie ? będzie miała dobrą moc i będzie łatwa w uprawy ?

wsumie to kazda

Czy mam trzymać rośliny przez jakiś czas w domu ? jak tak to czy musze kupywać jakieś lampy czy rośliny mogą stać na parapecie przez pewien czas ?

lepiej kupoj lampy bo na parapecie ci porosna kaleki ;]
 

ostin

Member
Rejestracja
Sty 27, 2006
Postów
10
Buchów
0
dzięki za odpowiedz :tongue: !!! jak możesz to odpowiedz na reszte pytań !!
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
wsumie reszte odpowiedzi nie znam ;] bo w szklarni jeszcze nie uprawialem ;]
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
2.Czy mam trzymać rośliny przez jakiś czas w domu ? jak tak to czy musze kupywać jakieś lampy czy rośliny mogą stać na parapecie przez pewien czas ?
4.Jakich lamp mam użyć na pierwsze 2-3 tygodnie tak aby mnie za drogo nie wyniosło ?
mozesz trzymac je by podrosły ładnie w domu pod świetlówkami :)
polecem np zakupic takie na allegro albo poszukać u siebie w mieście w hutrowni elektrycznej :D http://pp.allegro.pl/item89434274_zarowki_energooszczedne_osram_24w_e27.html
3.Czy stoswać jakieś nawozy ? jak tak to które i kiedy zacząć nawożenie ?
napewno polecam biohumusa :D kupisz prawie wszedzie :D mozesz zacząć nawozic juz po 2-3 tygodniach :D mozesz takze zainwestowac w inne nawozy np z www.hemp.pl
5.Jaki plon jestem w stanie zebrać ?
nie da sie tego określic :p zalezy od odmiany jak bedziwsz ja trenował i ilości roślin :)
6.Mam zamiar zamówić nasiona z tego seedshopu: www.seedboutique.com ? Nie zostane okradziony ?
nie nie okradna Cie :) bo jak widze ze niektórzy pytaja o jakies polskie tandety typu nasionkamarihuany.prv.pl to to juz jest pewne ze ktos chce cie wyruchac na kase :)
ale tez dobrze robia bo trzepia kase na baranch :] to z miejsca widac ze to oszustwo :D
ps. Jeżeli macie jeszcze jakieś inne rady co do uprawy w szklarni to też możecie mi o nich napisać bo jestem początkujący i każda rada mi się przyda !!!
ja mam do Ciebie pytanko :) z czego jest ta szklarnia (szklana czy z folji) :) i czy jest w jakims bezpiecznym miejscu :D bo o przypał nie łatwo :D i jak bedziesz juz mial wszystko to wrzuć jakieś fotki :]
Pozdro :)
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
ZAinwestujw lampy i nasiona white widow moim zdaniem pozadna odmiana :thumright: i od poczatku je naswietlan na weg czyli 18/24h na poczatku z nawozof polecal bym ci biohumusa ale dopiero po jakis 2 tygodniach jak wykielkują lampy zainwesuj w pozadne HPS a wszystko ci sie zwroci w plonie ;) jak sie postarasz to podejzewam ze mozesz zebrtac nawet 400g lub wiecej ale co do tego nie jestem przekonany wiec mnie tu nie jeździc jak xle muwie :p i lepiej zamof nasiona z www.cannabis.fr.pl najlepszy seed bank a z tamtym daj sobie spokuj moze ;) to raczej tylko cos jeszcze to pisz moze dam rade odpowiedziec ;)?;)

[ Dodano: 2006-03-10, 15:57 ]
Sory za bledy :p ale troszku... :rendeer: :cat: ....
 

ostin

Member
Rejestracja
Sty 27, 2006
Postów
10
Buchów
0
Szklarnia jest ze szkła!!! znajduje się na działce mało przypałowe miejsce nikt sie tam nie kręci zdala od innych działek !!! w tamtym roku miałem w niej posadzone krzaki zwykłej sieji rosły bardzo szybko i były bardzo duże musiałem je ściąć wcześniej nawet nie zdążyły zakwitnąć ale i tak nawet jak by doszły to palenie było by bardzo słabe bo to były zwykłe nasionka dla papug !!! teraz bym chciał posadzić jakąś dobrą odmiane myślałem nad afganem !!! lub NL !!! ale nie moge sie zdecydować!!! jak wszystko się uda to mam zamiar zrobić fotorelacje z mojej chodowli którą zamieszcze na haszysz.com !!!

[ Dodano: 2006-03-11, 01:43 ]
Mam zamiar kupić donice nie będe wysadzał krzaków bespośrednio do ziemi żeby żadne robactwa lub inne gady nie zniszczyły mi ich !!! Mam pytanie co do ziemi jaka będzie się najlepiej nadawać ??? czy musze robić te specjalne mieszanki czy wystarczy normalna ziemia ze sklepu ??? a co sądzicie o tej odmianie: tania, 15 pestek, szybko kwitnie, tylko nie wiem czy będzie się nadawać :www.seedboutique.com/store/product_info.php?manufacturers_id=22&products_id=885 .

Dzięki za odpowiedzi :mrgreen: :WIELKIE POZDRO
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no dobry pomysl z donicami :) mozesz je nawet wkopać do ziemi :) a co do mieszanki to proponuje np ziemia+torf odkwaszony :D bądz jak wolisz sama ziemia kwiatowa ze sklepu :D najlepiej znajdz jakas hutrowni ogrodnicza i tam kupisz taniej i wiecej oraz dostaniesz torf :] doniczki tez beda tansze :] dobry pomysl z fotorelacja :] napewno bedzie na co popatrzec :p Pozdro :]
 

ostin

Member
Rejestracja
Sty 27, 2006
Postów
10
Buchów
0
A jaka powinna być łączna moc lamp które będe potrzebował na ten początkowy okres ok 2-3 tyg ??? tak żeby sobie spokojnie rosły i żeby nie były wyciągniete na 10 cm a u góry miały 2 małe ledwo co rozwinięte listki bo miałem raż od kumpla nasiona sqn'a były duże i zdrowo wyglądające posadziłem je jakoś na początku lutego i postawiłem pod jedną świetłówką chyba 70w odziwo wszystkie nasiona wykiełkowały po trzech dniach miały już chyba z 5 cm rosły bardzo szybko do góry ale wogóle nie na boki musiałem stosować podpórki z kijków ale to i tak na nic sie nie zdało bo po tygodniu miały jakieś 20 cm wysokości łodygę chudą jak zapałke i bardzo małe listki z czasem sadzonki zaczeły wiednąć więc musiałem je usunąć .mam zamiar kupić te swietłówki: http://pp.allegro.pl/item...am_24w_e27.html ale nie wiem ile ich będe potrzebował
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no w zalezności :) hmmm ja bym tak dal 5-7 :) by mialy optymalnie duzo swiatla i trzymal mozliwie najblizej :) by sie nie wyciagaly w góre tylko rosly na boki :]
acha link co podales nie dziala :( Pozdrawiam :]
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Fajny ten seedshop!!! A nasiona bedziesz bral z NIRVANY??? Bo jak tak to ile wychodzi za paczke nasion??? Ja tam bede sadzil chyba bez lampy niestety nie mam dostepu do takich rzeczy...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Outdoor ?

Nie masz dostępu do sklepu elektrycznego ?
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Wiesz ja na chacie bede mial przypal z lampami i hoduje u kolegi ale bez lamp bo myslalem, ze tylko HPS sie nadaje do uprawy... :scratch: Ale tam moja szklarna ma 2m wysokosci, 3 m szeroka, 8m dluga bedzie dobrze...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół