nasiona marihuany

Szkolny Bal xD

  • Autor wątku freedom smoker
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
F

freedom smoker

Guest
No więc podzielę się z wami historią któora mi sie przydarzyła wczoraj xd.... Na końcóowkę ostatniego roku szkolnego w gimnazjum mieliśmy tańczyć uroczyście poloneza. Kumpel załatwił gramik Greendnes Garden (czy jak to się tam nazywa) i zjaraliśmy to w kilka osób :jocolor: . Najpierw była msza przed szkołą na której złapałem fazę że zaczynam się odbijac od ścian jak piłeczka ping pongowa i bałem się że ludzie się na mnie patrzą. Następnie jak był polonez to wokół boiska na którym tańczyliśmy zebrali sie wszyscy rodzice, nauczyciele i nawet przechodnie tak że to wyglądałlo jak mini-stadion :thumleft: . Podczas tanczenia dostałem takiej schizy że jestem w jakims koloseum i ten polonez to jakaś super-uroczystośc którą cała olska ogląda w telewizji więc złapałem neizłego stresa i starałem sie robić każdy krok idealnie :cat: . Potem się skończyło i wszyscy zaczęli chodzić po boisku a ja wtedy trafiłem na moją wychowawczynnie z podstawówki i nauczycielke przyrody z podstawówy !!!!!1 Cos tam do mnei nawijały uśmiechniętę a ja się tylkkkko uśmiechałem i potakiwałem :scratch: .... Następnie wpuścili nas do szkoły i miał się odbyc bal szkolny a tam dostałem totalnej gastrofazy, wżarłem połowe kanaek jakie były przygotowane na stole i zacząłem pochłaniac ciasto jak opętany xd, kumle mieli brechty że sie głodziłem specjalnie dla tego balu :sunny: . Faza mi się skonczyła jak wyszedłem na parkiet i zacząłem tanczyć, (wkręcony w muzę oczywiscie ) :cheers: :cheers: :cheers: ... jednym słowem zabawa była za***ista i będę to napewno wspominał.... ale czeka mnie jeszcze studniówka a wtedy to już wogóle będzie odpał :bounce: :bounce:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
własnie najlepiej się zaj***ć na imprezie :queen: :jocolor: :):)
 
D

delete

Guest
osobiscie na imprezkach wole dropsa :D lub biale chyba ze by byla jakas domoweczka to wtedy pelen luzik oczywiscie :queen:
 
M

maryś

Guest
ja juz po studniowce - bylo 5g, pszlo 3g z czego ok 1,5g spalil jeden gosc ktory robil to pierwszy raz, ladnie wygladal :jocolor:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
na imprezki tylko sativki =)
 
J

Jose

Guest
fajnie jest walnąć na takiej oficjalnej imprezce. Jestem osobą nie pijącą i nie biorącą nic poza ziołem ale dla podtrzymania tradycji na własnej studniówce piłem jak dziki. O ok 3 rano przypomniało mi się że mam trochę natury w wewnętrznej kieszonce. Nie mieliśmy z czego palić bo nie wziąłem bletek ale na imprezie był taki kryminał co miał lufę. Po małej chwilce wszystko wyglądało conajmniej dziwnie bo wszyscy byli już zmęczeni i ospali a nasz stolik wyglądał za***iście. Totalny luz śmiech i niesamowite pomysły. Nie będę opisywał niektórych sytuacji bo jak by ktoś je opisał to bym nie uwierzył.
Wniosek-->zioło na imprezie jest dobre ale nie od początku bo później może Cię za mocno zmęczyć.
 
L

Lord_Dariusz

Guest
no totalnie wysusza cie
żygi czesto po wczesniejszej wódzie i odwrotnie
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Tylko zieleninka i do tego góra 3-4 browarki.
Wóda+Ganja=zamóła i kotek mutantek :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół