nasiona marihuany

Szpilka czy Różański?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kto wygra?


  • Łącznie głosujących
    11
  • Poll closed .

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Wszystko poszło zgodnie z przewidywaniami . . . ten bardziej doświadczony pokazał jak sie dostaje srogi wpie**** bo ma w tym spore doświadczenie . . . ;)

ciekawostka: piątkowe face to face trwało dłuzej niż sama walka :)

Co dalej z Arturem? w boksie juz kariery nie zrobi, pozostały mu teraz ewentualnie freak fighty w cyrku typu fame mma lub podobnym gównie, albo opuscić świat sportu i wypie****ac np. na ryby ;)


ps. spam na temat tv o podłożu politycznym został usuniety (na szczęscie bez warnów;))
 
Ostatnia edycja:

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,725
Buchów
3,650
Odznaki
6
To kur..gamoń hahaa, nadaje się na mięso armatnie. On chyba lubi dobrego cepa na japę przyjąć :jprd: Pewnie pójdzie na jakieś "fryk fajty" za coś przecież trzeba żyć...
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
To teraz walka na fame mma... Szpilka vs. Najman
???????
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,185
Buchów
5,078
ps. spam na temat tv o podłożu politycznym został usuniety (na szczęscie bez warnów;))
;( Czasy gdy taki spam na forum był były jakby ciekawsze. Fajne dyskusje. Nie zostały skasowane chyba sobie popatrzę. Nutka nostalgii.

Teraz to jakby inne forum.

BTW. Ankieta była czynna po walce i można było zmienić głos. Ciekawe. Przynajmniej dowiedziałem się, że istnieje ktoś taki jak Szpilka i Różański. btw. Kto to jest Najman ? Zaraz sprawdzę :lol:

blondynka.

0002DFP617VVTFQE-C122-F4.jpg


dziwne wyświetliło się zdjęcie _ Kogoś kogo się nie spodziewałem. A po linku go ni ma ;( Popek.

memy : Najman :

5e82fd51778ac_p.jpg


A7FSvoveOvMmgykM.jpg


No dobra już z grubsza wiem kto to.

RUWHTwVMglcHNdOh.jpg


godot

5fe18ef30bb7f_p.jpg


i po co mam oglądać TV ? Mam wszystko podane w miłej dla oka formie.

zZf4zK0RWFqLDl5V.jpg


ps: Gandi ?? Warn ?? ;)

1616941045_aety4k_600.jpg


Dosyć prawie się rozpłakałem .. brzuch mnie rozbolał.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 80704

Guest
nie wiem o co chodzi, podziarana spoko mozna puknac i go(idz (or fly (leć)) , ten tego , niezly troll polecial nie zaglebiam sie

szpliecki(szpilka) zabity. troche slabiej niz z wilderem. gosciu chce sie pchac w mma , gdzie go pozbawia calkowicie rozumu jak przegra pare pierwszych walk. to ze sponsoruje dzieciaki cos tam gdzies pomaga itp, ok. jednak.

co do najmanja jak przewinalem (no prawie sie pożygałem ale ok a kazdy ma prawo (mega troll)) to nie wiem po ch. ten koles jest wrzucany gdzies powielany , taki podstęp, kłamca i z*** pseudo-katolicki jak on

także tego
 
U

Usunięty 80704

Guest
serio?? z tego co mi wiadomo najmniejszego słowa na ten temat nie powiedział . . . tak że ten . . . ;)


to miala byc jego ostatnia walka w boksie jesli przegra , tak zapowiadal. zobaczymy.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Z tym że to artykuł z 21 stycznia... Od tamtej pory ani razu nie wspomniał o mma... Po mojemu w mma kompletnie nie ma szans, no chyba że ze statystami, freakami. ;) Ma słabą szczękę a tam małe rękawice, plus parter i zapasy które są mu obce no ale kasa kasa... Jednak myślę że nic z tego bo od już dawna nic o tym nie mówi... A tymczasem słychać że Diablo Włodarczyk go wyzywa a i coś się przebąkuje o rewanzu z Adamkiem...
Teraz po druzgocącej porażce chwila ciszy, pokory i pewnie zacznie się pompowanie emocji na kolejną walkę... Kasa jest siła napędową. Podobno Szpilka za ostatnią walkę wziął 350 tys PLN plus procent z ppv.... Tyle w 2 minuty więc jak tu odejść ;) Patrząc na jego ostatnie walki to talent, umiejętności chyba u niego defintywnie wyparowały ale póki płacą pewnie będzie eksploatował markę która kiedyś zbudował a która obecnie ociera się o śmieszność.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,637
Odznaki
5
Mi sie wydaje że Wilder zabrał szmince wszystko psychicznie i fizycznie. Ten wpie**** co mu zaserwowal zebrało żniwo.
 
U

Usunięty 80704

Guest
Wilder go prawie kaleką zrobił. Nie powinien wtedy walczyć, będąc znacznie słabszym technicznie i fizycznie. Zrobić kilka walk i dopiero wtedy. Co dopiero by Fury z nim zrobił.

Czy pójdzie do mma , nie wiadomo. Wystarczy , że jakiś dobry grappler go nie będzie lubił i może skończyć gorzej niż po ko, będąc połamanym.

Ano tak, kasa się liczy. Nawet jak przegrywka, narobi szumu itp , pod publiczkę ten tego i no tak leci... każdy jakoś hajs zarabia ale on lepiej niech idzie do innej pracy
 
U

Usunięty 80839

Guest
Diablo zaprosił do tańca Różańskiego. Gdyby zawsze ten sam nie przegrał ostatnio to temat rewanżu z Adamkiem byłby bardziej realny.
 
U

Usunięty 80704

Guest
No właśnie, szpilka bardzo hejtuje i nienawidzi Diablo. Ciągle bełkotał, że chce się z nim bić a teraz to pewnie Diablo w połowie pierwszej rundy ko na szpilce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół