nasiona marihuany

sztucznie podbijane cen paliwa poprzez pewną sytuacje na wschodzie

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Zaczniesz chodzić z buta zamiast jechać autem do sklepu który masz 500m dalej.
Ja mam wywalone na paliwo panie kolego, może i kosztować i 20zl za litr napisałem posta nie jako ból dupy a moje spostrzeżenie oraz żeby poznać zdanie innych i to wszystko.

Ja jestem fit i wprawionym rowerzystą, mozna rzec, że kolarzem amatorem, nie potrzebuje wygód takich jak auto, w 95% wszystkie swoje potrzeby załatwiam rowerem, nie mam problemu wsiąść na rower kiedy wieje wiatr i pada deszcz, nawet sprawia mi to większą przyjemność bo mam satysfakcję, że daje sobie w opór wytrzymałościowo. Dla mnie traska 130km w dwie strony jak mam wolne od pracy nie robi na mnie żadnego wrażenia. I od następnego tygodnia poprzeczkę sobie zwiększam do 150km, bo za cel i kamień milowy obrałem sobie szturm nad morze, a w następnym roku trasę w około polski. Ot taka ciekawostka.

Co do sklepu, nie wiem jakim trzeba być wygodniachą, żeby podwozić sobie du*e na 500m.

Dziękuję za wypowiedź, zdrówko
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
@BZK akurat mam ziomalu 36 km do roboty i inaczej niż autem nie da się tego ogarnąć, tym bardziej że robota na 4 zmiany. Gdybym miał to ogarnąć transportem publicznym to bym dłużej do roboty jechał niż w robocie był. Hehe
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Pan Jezus jeździł na ośle, ale to chyba i nas tylko takie cyrki, jechałem wczorja z Belgii do pl to w Niemczech paliwo tańsze niż w Polsce, i kolejek nie ma.
Polska to niekiedy faktycznie stan umysłu, mass media robią swoje, pranie mózgu, bo zenek sąsiad tak robi to i ja też tak robie, umyslowa masakra
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Widziałem dzisiaj te kolejki, sam się zastanawiałem czy nie zatankowac ale jak zobaczyłem ON po 6,50 zl to powiedziałem h*j wam w du*e, będę chodził z buta ?
Dzisiaj przed robotą z ziomalem na rowerkach obskoczyłem całe miasto, nie duże bo do 70k luda, na wszystkich tanksztelach najtańsze paliwo wykupione , zostały same te super duper ultimejt paliwo
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół