nasiona marihuany

Szukam odmiany sezonowej na rok 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Heyyy


Szukam Odmianki sezonowej na nowy rok. Chcę posadzić 5 sezonów tylko i kilka pol automatów i pol automaty już mam kupione tylko chodzi mi o sezony jakie odmiany wziasc bo plan jest taki posadzić 5 roślin w boxie i przetrzymać rośliny połtorej miesiaca i wtedy wysadzam na spota i kiełkowac planuje polowa marca i w maju wysadzenie roślin powiedzcie mi czy to dobry pomysł? Bo na poczatku maja bede kielkowal polautomaty a wiemy ze polautomaty nie powinno sie dlugo wegować max 2-3 tyg bo mogą szybciej zaindukowac na flo.


I prosba taka jakie dobrac rosliny pewne żeby doszly Sezony nie musi byc to jakis kosior po prostu tylko zeby doszlo nie mam wielkich wymagan heeh
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
z wcześniejszym trzymaniem w boxie dobra opcja.pod polskie niebo jest trochę odmian np. Easy Sativa,Maroc,Purple Maroc,Shaman,Passion,Durban Poison i parę innych te to pewniaki.Z tym że FEMALE SEEDS np.podaje że nie zaleca trzymania plantów w boxie przed wysadzeniem na out.ja tam trzymałem i katastrofy nie było z tym że parę pestek w paleniu było.czy to wina trzymania w boxie nie wiem.ale nie widzę problemu byś tak zadziałał trzymając je miecha w boxie przed wysadzeniem.aaa i bym zapomniał fajna jest też nepal x hindu kush.pozdro
 

zapp

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
62
Buchów
0
Maroc, purple maroc klasyki :) Northenlighst, Mazar i wiekszosc fioletowch odmian
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Northern Light i Mazar nie dojdą w pełni w PL kolego chyba że w wersji AF. Autor wątku jak widzisz chce sezony nie automaty.nie wprowadzaj ludzi w błąd.pozdro
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
OG KUSH, C99, durban 2.0, GOLD RUSH, Lemon kush
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
OG KUSH, C99, durban 2.0, GOLD RUSH, Lemon kush

c99 też nie zawsze dochodzi zależy od pogody.a z ciekawości zapytam o og kush.chodzi o tą tuningowaną wersję out czy normalną?miałeś ją na out czarnuchu :)?pozdrawiam z dziczy!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
c99 też nie zawsze dochodzi zależy od pogody.a z ciekawości zapytam o og kush.chodzi o tą tuningowaną wersję out czy normalną?miałeś ją na out czarnuchu :)?pozdrawiam z dziczy!

wolę niedojrzałą c99 niż dojrzałą EASY SATIVE... nie pamiętam od kogo miałem og ale chyba od nirvany, tak miałem to wszystko bo przecież bym nie polecał jak bym nie miał tak ? :freak: i wszystko doszło
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
OG KUSH, C99, durban 2.0, GOLD RUSH, Lemon kush

Gold Rush z jakiej firmy? chyba ze jest jedna tylko hehe
Lemon Kush to różnie z nią jest raz dochodzi raz nie he

---------- Post Zaktualizowany 13:56 ---------- Data pierwszego postu 13:55 ----------

wolę niedojrzałą c99 niż dojrzałą EASY SATIVE.


Dlaczego? rozwiń swoją tajemniczą odpowiedz.

---------- Post Zaktualizowany 13:59 ---------- Data pierwszego postu 13:56 ----------

z wcześniejszym trzymaniem w boxie dobra opcja.pod polskie niebo jest trochę odmian np. Easy Sativa,Maroc,Purple Maroc,Shaman,Passion,Durban Poison i parę innych te to pewniaki.Z tym że FEMALE SEEDS np.podaje że nie zaleca trzymania plantów w boxie przed wysadzeniem na out.ja tam trzymałem i katastrofy nie było z tym że parę pestek w paleniu było.czy to wina trzymania w boxie nie wiem.ale nie widzę problemu byś tak zadziałał trzymając je miecha w boxie przed wysadzeniem.aaa i bym zapomniał fajna jest też nepal x hindu kush.pozdro


Dzięki kolego popatrze fotorelacje z tych odmian i coś się wybierze. Sezonowka raczej nie powiina hermić po tym ze jest w boxie? A co myslisz o master sativa od grzecha?
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
master sativy nie miałem więc nie podpowiem za wiele. black men nie wątpię że c99 może być lepsza na mlecznych od Easy Sativy,ale autor wątku pisze że nie musi to być kosior ważne by doszło.dlatego kieruję się tym co pisze.poza tym aż tak słaba dojrzała Easy Sativa też nie jest.pozdrawiam
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Trzymanie niektórych odmian za długo w wegroomie powoduje ze zaczynają kwitnać i mimo ze to są sezonówkie tak sie dzieje.
FEMALE SEEDS ostrzega o tym przy swoich pestkach ale juz nasi rodzimi producenci nie. Tak sie stało u mnie w tym roku z marocami od Oriona i jeszcze z kilkoma innymi jego odmianami. Określiły sie w boxie przy 16/8 i jak je wysadziłem to zaczeły kwitnąc na całego, po kilku tygodniach zrewegowały i normalnie doszły na jesień ale monsterami raczej nie były.
Podobnie było z pestkami od polish grower czy niektórymi odmianami od Esbana.
Dlatego nie polecam trzymać za długo sezonów w namiocie tylko je wysadzac i zaraz kiełkowac nastepne.
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Trzymanie niektórych odmian za długo w wegroomie powoduje ze zaczynają kwitnać i mimo ze to są sezonówkie tak sie dzieje.
FEMALE SEEDS ostrzega o tym przy swoich pestkach ale juz nasi rodzimi producenci nie. Tak sie stało u mnie w tym roku z marocami od Oriona i jeszcze z kilkoma innymi jego odmianami. Określiły sie w boxie przy 16/8 i jak je wysadziłem to zaczeły kwitnąc na całego, po kilku tygodniach zrewegowały i normalnie doszły na jesień ale monsterami raczej nie były.
Podobnie było z pestkami od polish grower czy niektórymi odmianami od Esbana.
Dlatego nie polecam trzymać za długo sezonów w namiocie tylko je wysadzac i zaraz kiełkowac nastepne.

O ile się nie mylę ten problem może występować tylko w przypadku półautomatów.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
No właśnie! to teraz sie zastanów jaka jest na prawde genetyka w większości sezonów!
Lecą w hu*a i tyle w temacie
Zaprawiają po cichu sezony rudelisem i opie****ają jako sezonówki.
Szkoda słów...
 
H

HCT

Guest
sie dziwisz czlowieku ? jak co kilka miesiecy powstaje nowa odmiana ? :D taki bebok czy ggs robia pestki zima a na wiosne sprzedaja to nawet sprawdzic co z tego wyrasta nie maja kiedy i prosza o to ludzi w fotorelkach :D potem wyrastaja hermy, jak mi z guerilla gold
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
sie dziwisz czlowieku ? jak co kilka miesiecy powstaje nowa odmiana ? :D taki bebok czy ggs robia pestki zima a na wiosne sprzedaja to nawet sprawdzic co z tego wyrasta nie maja kiedy i prosza o to ludzi w fotorelkach :D potem wyrastaja hermy, jak mi z guerilla gold

co do polautomatow od grzecha to nie mam zastrzerzen wszystko ladnie poroslo

---------- Post Zaktualizowany 00:59 ---------- Data pierwszego postu 00:58 ----------

najwyzej zaryzykuje utrata roslin nie wszyscy producenci w chu*a wala i teraz tak mącicie ze czlowiek pozniej sam nie wie co brac hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół